امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۵:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 128526
تاریخ انتشار: ۵ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
منصور حقیقت‌پور نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به عدم توافق ...

منصور حقیقت‌پور نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به عدم توافق نهایی در وین، گفت: اگر آمریکا نتوانست تحت فشار لابی صهیونیستی و ارتجاع در این دور از مذاکرات تصمیمی در خصوص توافق نهایی با ایران اتخاذ کند و مذاکرات 7 ماه دیگر تمدید شد و اگر فکر ‌می‌کنند که در 7 ماه آینده با ایرانی ضعیف شده مذاکره خواهند کرد سخت در اشتباه هستند.

وی افزود: ما این مهلت 7 ماه را باید به یک فرصت جهت تقویت همه جانبه کشور و نظام تبدیل کنیم و آمریکایی‌ها باید بدانند که در پایان این دوره 7 ماهه با ایرانی قدرتمندتر روبه‌رو خواهند شد و در آن زمان باید در مقابل خواسته‌های ملت ایران زانو بزند.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: صهیونیست‌ها و سعودی‌ها باید تنبیه شوند و این دوره 7 ماهه فرصت خوبی برای تنبیه صهیونیست‌ها و سعودی‌ها خواهد بود تا پای خود را از گلیم‌شان درازدتر نکنند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار