امروز : شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 23
۰۳:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 128527
تاریخ انتشار: ۵ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
ابراهیم کارخانه‌ای نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، ضمن اعلام حمایت از تیم

ابراهیم کارخانه‌ای نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، ضمن اعلام حمایت از تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای به‌واسطه پایبندی به خطوط قرمز هسته‌ای نظام جمهوری اسلامی، گفت: جمهوری اسلامی ایران با حسن نیت و عمل به تمامی تعهدات خود نهایت تلاش را برای رسیدن به توافقی که حداقل‌های حقوق هسته‌ای ملت ایران را تامین کند، به‌کار گرفت و نوبت 1+5 بود که موجبات انجام توافقی پایدار را فراهم آورد.

وی با طرح این سؤال که آیا انجام 7 هزار نفر ساعت بازرسی از سوی آژانس در 10 سال گذشته برای اثبات صلح آمیز بودن بازرسی‌های هسته‌ای ایران کفایت نمی‌کند؟ افزود: مگر نه این است که کلیه فعالیتهای هسته‌ای کشور ما در زیر دوربین‌های آژانس نظارت می‌شود؟ آیا 1+5 به نظارت دوربین‌های نصب شده آژانس اعتماد ندارد؟

کارخانه‌ای همچنین تأکید کرد: شکی نیست که مسائل سیاسی که غرب در مذاکرات دنبال می‌کند بر فعالیت‌های شفاف هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران سایه افکنده و تا زمانی که غرب به دنبال این است که چالش‌های سیاسی خود را با اتهامات دروغین به جمهوری اسلامی ایران مرتفع سازد مذاکرات به نتیجه نخواهد رسید و مسئول شکست مذاکرات 1+5 و آمریکا هستند.

وی با ابراز امیدواری نسبت به دفاع تیم مذاکره کننده از حاصل خون شهدای هسته‌ای گفت: تا چه زمانی آژانس و 1+5 راه بی انتهای وهم و خیال و اتهام‌های دروغین فعالیت مخفیانه را علیه جمهوری اسلامی ایران همچنان باز نگه می‌دارند؟ این راه کی به انتها خواهد رسید و آیا پایانی در آن متصور است؟
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها