امروز : شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 25
۱۱:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 128530
تاریخ انتشار: ۵ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 49
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، روابط عمومی سازمان حج و زیارت طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: کلیه دارندگان اسناد ودیعه گذاری عمره مفرده ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، روابط عمومی سازمان حج و زیارت طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: کلیه دارندگان اسناد ودیعه گذاری عمره مفرده در بانک& zwnj;های ملی و ملت تا اولویت 400 از امروز (سه شنبه) چهارم آذرماه می‌توانند در ظرفیت‌های خالی کاروان‌های عمره 94-93 ثبت نام کنند.

بر اساس این اطلاعیه، ثبت نام اولویت‌های جدید اعلام شده منوط به وجود ظرفیت خالی در کاروان‌های عمره هریک از استان های کشور است.

لازم به ذکر است متقاضیان ثبت نام در کاروان های عمره که بر اساس این اطلاعیه برای نام نویسی در کاروان ها فراخوان شده اند، باید قبل از نام نویسی در کاروان‌ها، تقاضای تشرف به عمره 94-93 و گروه بندی را در سامانه فاخر به آدرس fakher.haj.ir ثبت نمایند.

شایان ذکر است ثبت نام در کاروان های عمره از طریق مراجعه به سامانه فاخر و یا مراجعه به دفاتر خدمات زیارتی سراسر کشور امکان پذیر است.

پیش از این اولویت های یک تا 350 عمره مفرده و همچنین دارندگان اسناد قدیمی ثبت‌نامی عمره مربوط به سال 1386 به قبل، برای نام نویسی در کاروان های عمره فراخوان شده بودند.

لازم به یادآوری است کلیه دارندگان اسناد ودیعه گذاری عمره مفرده می توانند در ظرفیت های خالی کاروان‌های عمره اعزامی در آذرماه ثبت نام کنند.

به گزارش فارس، همچنین در تهران نیز دارندگان اسناد ثبت نامی تا اولویت 600 می‌توانند تنها برای اعزام در آذرماه ثبت نام خود را انجام دهند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها