امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۹:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 128532
تاریخ انتشار: ۵ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 52
به گزارش خبرنگار بهداشت ودرمان فارس، مراسم تودیع و معارفه سرپرست دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی فردا ساعت 10 صبح با حضور معاون آموزشی وزیر بهداشت در ...

به گزارش خبرنگار بهداشت ودرمان فارس، مراسم تودیع و معارفه سرپرست دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی فردا ساعت 10 صبح با حضور معاون آموزشی وزیر بهداشت در محل این دانشگاه برگزار می‌شود.

حمیدرضا خرم خورشید به عنوان سرپرست جدید دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی با حکم وزیر بهداشت در روزهای اخیر منصوب شده است.

وزیر بهداشت در این حکم تأکید کرده است که با استفاده از توان تخصصی و کارشناسی اعضای هیأت علمی و کارکنان دانشگاه و استفاده از ظرفیت منابع بالقوه سایر بخشهای حوزه ماموریت خود اقدامات زیر انجام شود:

1- تامین، حفظ و ارتقاء سطح سلامت مردم بویژه محرومین و نیازمندان.

2- ارتقاء برنامه های جاری حوزه های درمانی، توانبخشی، آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و دانشجویی.

3- صیانت از منابع انسانی، فیزیکی و مالی.

4- عملیاتی نمودن برنامه نقشه جامع علمی و نقشه سلامت و برنامه سلامت دولت یازدهم در حوزه های مرتبط با توانبخشی و سلامت اجتماعی و روانی

5-کسب مرجعیت علمی دانشگاه در قلمروهای سلامت اجتماعی – روانی و توانبخشی

6-کمک به تبیین و تدوین برنامه های ملی مرتبط با رفاه و سلامت اجتماعی

7-پایش و ارزشیابی برنامه های ملی رفاه، توانبخشی و سلامت اجتماعی

8- همکاری سازمان یافته با نهادهای متولی ارائه خدمات توانبخشی، رفاه، و سلامت اجتماعی در کشور جهت مشارکت در سیاستگذاریهای مرتبط با این حوزه ها

9- توسعه عدالت در سلامت در حوزه ماموریت خود.

10- توجه به امر اعتدال، توانمندی وشایسته سالاری در انتصابات و تکریم اعضای هیات علمی و کارکنان حوزه‌ سلامت.

براساس این گزارش،پیش از آن محمدتقی جغتایی به عنوان سرپرست دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی منصوب شده بود.وی استاد و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران و رئیس مرکز تحقیقات سلولی و مولکولی این دانشگاه است.

وی همچنین موسس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی بوده و به مدت 14 سال ریاست این نهاد علمی را به عهده داشته و بنیانگذار و عضو هیات مدیره و رئیس انجمن علوم تشریحی ایران و موسس و رئیس انجمن علوم اعصاب ایران است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار