امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۵:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 128542
تاریخ انتشار: ۵ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
بهمن کشاورز در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; درباره قتل یک معلم فیزیک توسط دانش‌آموزش در بروجرد گفت: خبر قتل معلمی به ...

بهمن کشاورز در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; درباره قتل یک معلم فیزیک توسط دانش‌آموزش در بروجرد گفت: خبر قتل معلمی به دست شاگردش صرف نظر از اینکه هر قتلی باعث تاسف است به طور ویژه باعث تاثر و تاسف افکار عمومی شد.

وی افزود: چنین رویدادی از یک سو حکایت از تنزل اخلاق عمومی دارد و از دیگر سو نشان می‌دهد متاسفانه توسل به خشونت با درجات مختلف می‌رود که راه حل انتخابی برای اغلب مسائل شود.

رییس اسکودا ادامه داد: آنچه در این میان بیشتر تکان‌دهنده است این است که نوجوانی که احتمالا سن زیر 18 سال دارد و به لحاظ محیط حضور و کارش - یعنی مدرسه -  بایستی اهل تحقیق و بحث و مدارا و مناظره باشد چنین روشی را برای بیان خواسته‌اش انتخاب کرده است.

کشاورز اظهار داشت: در اینکه این قتل عمدی است تردیدی نیست و تعیین سرنوشت متهم از نظر مسئولیت کیفری و میزان آن موکول به بررسی‌های بعدی خواهد بود اما آنچه باید به طور فوری مورد توجه قرار گیرد موضوع حمل اسلحه سرد در مدارس است که هرگاه به طور جدی کنترل نشود قطعا منتهی به ضایعات بزرگ و شاید تبدیل به نوعی فرهنگ مخرب خواهد شد.

این وکیل پایه یک دادگستری بیان داشت: در عین حال مقولاتی نظیر احترام به معلم و همینطور رعایت حرمت بزرگترها و مسائلی از این قبیل که به نظر می‌رسد مغفول مانده باید در دستور کار مراجع آموزشی و تعلیماتی قرار گیرد زیرا این حادثه نه فقط یک قتل بلکه هشدار بسیار مهمی است که همه باید به آن توجه کنیم. الله‌اعلم.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار