امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۱:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 128545
تاریخ انتشار: ۵ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 129
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس،علیرضا دبیر رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران در جلسه امروز شورای اسلامی شهر تهران با بیان این ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس،علیرضا دبیر رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران در جلسه امروز شورای اسلامی شهر تهران با بیان این مطلب تاکید کرد:‌ چرا ما در بعضی از موارد طرف مردم هستیم و در برخی دیگر رودرروی مردم؟ بر اساس قانونی که وزارت کشور در سال ۸۵ تدوین کرده مردم باید عوارض پسماند را بپردازند اما این عوارض کفاف هزینه‌ها را نمیدهد.

وی اضافه کرد:‌ به همین دلیل ما به شهرداری اجازه پرداخت یارانه برای جمع آوری پسماند را می دهیم. در سال جاری هم حدود ۱۵ درصد عوارض پسماند را افزایش دادیم. در حالی که بعضی از مردم نمی‌توانند این عوارض را پرداخت کنند چطور می‌توانیم همه هزینه‌ها را از مردم بگیریم؟

دبیر همچنین با اشاره به طولانی شدن تذکرات و لوایح بررسی نشده در صحن یادآور شد:‌ از آقای چمران می خواهم جلسات را مدیریت کنند تا اعضا تذکراتشان را کوتاه تر بیان کنند. ما لوایح مهمی داریم که باید قبل از بهمن ماه تصویب شوند.

رییس کمیسیون برنامه و بودجه تاکید کرد:‌ همانطور که مقام معظم رهبری فرموده‌اند ما باید به مردم امید بدهیم. من از دوستان می‌خواهم موضوعات را به سرعت رسانه‌ای نکنند. هدف ما نباید مطرح کردن خودمان باشد.خوشبختانه همه این جمع افراد مطرحی هستند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها