امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۲۱:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 128554
تاریخ انتشار: ۵ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 51
به گزارش خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سرتیپ شهباز اختر فرمانده گارد ساحلی پاکستان در اولین اجلاس مسئولین گاردهای ساحلی ایران و

به گزارش خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سرتیپ شهباز اختر فرمانده گارد ساحلی پاکستان در اولین اجلاس مسئولین گاردهای ساحلی ایران و پاکستان ضمن تشکر از فرمانده مرزبانی ایران به روابط خوب با گارد ساحلی ایران اشاره کرد و گفت: امیدواریم با این دیدار و تداوم این ارتباطات، سطح روابط بهتر شود.

 وی اظهار داشت: در این دیدار ما در خصوص مسائل مورد علاقه طرفین بحث و تبادل نظر کردیم و مشکل بزرگی وجود نداشت که حل نشود و مسائل مورد بحث مسائل کوچکی بود که در مورد آن بحث و تبادل نظر شد.

وی به قاچاق سوخت از طرف ایران پرداخت و تصریح کرد: قاچاق سوخت از طرف ایران یکی از نگرانی‌های بزرگ دولت پاکستان است چون از نظر اقتصادی به آن کشور ضربه می‌زند؛ البته سردار سلامی قول داده که از قاچاق سوخت جلوگیری شود و ما نیز در این راستا اقداماتی انجام می‌دهیم تا سوخت قاچاق وارد نشود.

این مقام ارشد دریابانی پاکستان تصریح کرد: در خصوص قاچاق به هر شکل از جمله سوخت مواد مخدر قرار است دو طرف اقداماتی انجام دهند تا از خاک و دریا هیچگونه قاچاقی انجام نشود.

وی به کشفیات مواد مخدر پرداخت و گفت: بیش از 6 تن انواع مخدر در سال گذشته از کشفیات گارد ساحلی پاکستان بوده است.

فرمانده گارد ساحلی پاکستان در پاسخ به سؤالی در مورد میزان قاچاق سوخت از ایران به پاکستان خاطر نشان کرد: من از رقم و مقدار آن هم اکنون آمار دقیقی نمی‌دانم اما حدود صدها هزار لیتر قاچاق سوخت از سال گذشته تا به حال بوده است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها