امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۹:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 128578
تاریخ انتشار: ۵ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «مشیر المصری» سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین «حماس» در سخنانی اعلام کرد که تصویب قانون

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «مشیر المصری» سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین «حماس» در سخنانی اعلام کرد که تصویب قانون «شناسایی اسرائیل به عنوان کشوری یهودی» بسیار خطرناک است و دلیل مستکبر بودن رژیم صهیونیستی است.

بنا به گزارش وبگاه خبری «فلسطین الیوم»، المصری افزود: قانون مذکور طرح سازشی را هدف قرار گرفته است که برخی آن را می‌ستایند . دشمن بر اساس توطئه برنامه‌ریزی شده و با هدف سیطره کامل بر اراضی اشغالی در حال پیشروی است و رژیم اشغالگر مسئول تمام پیامدهای این قانون است.

وی در ادامه گفت: این قانون عملی نخواهد شد و مقاومت مراقب است . قانون مذکور نیاز به وحدت صفوف فلسطینی برای مقابله با آن دارد. ملت ما قادر به باطل کردن هر قانون صهیونیستی است و اربابان طرح سازش بهتر است از این طرح ناپاکی که به دشمن مشروعیت می‌دهد، دست بردارند.

المصری در پایان لغو تابعیت اهالی قدس را دلیل شکست و ناتوانی رژیم صهیونیستی در مقابل آتش‌فشان خشم مردم توصیف کرد که در نتیجه یورش‌‌ها به مقدسات و مسجدالاقصی به وجود آمده است.

رژیم صهیونیستی روز یکشنبه (2 تیر) قانون «شناسایی اسرائیل به عنوان کشوری یهودی» را تصویب کرد و قرار است در کنست به رای گذاشته شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها