امروز : چهارشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۶ - 2017 March 29
۰۴:۳۹
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12858
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۸
تعداد بازدید: 81
سید محسن اصغرزاده مستندساز در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس در خصوص جدید ترین کار مستند خود گفت: تمرکز اصلی من در چند سال گذشته بر ساخت مستند در ...

سید محسن اصغرزاده مستندساز در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس در خصوص جدید ترین کار مستند خود گفت: تمرکز اصلی من در چند سال گذشته بر ساخت مستند در عرصه سیاست خارجی بوده است و چندی قبل به اتفاق محسن اسلام زاده برای ساخت مستندی در خصوص تحولات سوریه به این کشور سفر کردیم.

وی افزود: ساخت مستند در حوزه سیاست خارجی آن هم در شرایطی که امروز سوریه دارد بسیار حساس بود و ما تحت حمایت نیروهای مبارز در مناطق مختلف جنگی حاضر شدیم.

برادر مستندساز شهید ابراهیم اصغرزاده در ادامه درباره تفاوت مستندسازی بحران در ایران و کشورهای دیگر خاطرنشان کرد: تفاوتی که مستندسازی جنگی در سوریه با سایر مناطق نظیر عراق دارد این است که در عراق مستندسازان آمریکایی خودشان فرمانده هستند و پیشروی گروه به فرمان آنها انجام می‌شود چون آنها به تاثیر مستند ایمان دارند اما در سوریه مستند ساز آخرین نفری است که به نیروی خط می‌رسد و همین موضوع کار را سخت‌تر می‌کرد.

این مستندساز در خاتمه اظهار داشت: «الگوی تحقق یافته» با حمایت مرکز مستندسازی حقیقت ساخته شده است و به زودی با پایان مراحل فنی آماده پخش خواهد شد.
انتهای پیام/ 
 
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها