امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۴:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 128585
تاریخ انتشار: ۵ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 30
به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، یک شبکه تلویزیونی رژیم صهیونیستی گفت که شماری از سعودی‌ها، تل آویو را به لندن ترجیح می ...

به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، یک شبکه تلویزیونی رژیم صهیونیستی گفت که شماری از سعودی‌ها، تل آویو را به لندن ترجیح می دهند و از سال 2009 تعطیلات تابستانی را پنهانی آنجا می گذرانند.
پایگاه خبری «القطیف»، گزارش داد: بر اساس آماری که شبکه تلویزیونی یاد شده منتشر کرده است، شمار مسافرانی که از سال 2009 تاکنون به رژیم صهیونیستی رفته اند؛ افزون بر 250 هزار گردشگر عرب و مسلمان است.
شبکه خبری العالم به نقل از شبکه تلویزیونی رژیم صهیونیستی گزارش داد که طی شش سال گذشته، 38 گردشگر از عربستان، 168 نفر از امارات، 24 هزار نفر از مالزی، 81 هزار نفر از اردن، 14 هزار نفر از اندونزی، 200 گردشگر از کویت، 6440 جهانگرد از مغرب، 73 نفر از عمان و 73 نفر از قطر عازم این منطقه شده اند.
به گفته این شبکه، به غیر از دو کشور اردن و مصر، 10 کشور مسلمان با وجودی که هیچ رابطه ای با اسرائیل ندارند گردشگر به سرزمین‌های اشغالی اعزام می کنند البته برخی از این گردشگران با هدف زیارت قدس، برخی دیگر با انگیزه های تجاری و خرید سفر می کنند.
این شبکه افزود: کویت با تورهای سیاحتی، زمینه را برای سفر شهروندان خود به اراضی اشغالی فراهم می کند به گونه ای که گردشگران، با هواپیماهای کویت به امان در اردن اعزام و از آنجا نیز برای ادای نماز در حرم شریف قدسی با اتوبوسی به قدس وپس از آن برای خرید به رام الله عزیمت می کنند.
انتهای پیام/ب

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها