امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۸:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 128593
تاریخ انتشار: ۵ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 12
به گزارش خبرنگار گروه سیاست خارجه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، عبدالله کتم‌ تو نایب رئیس کمیته بلاد شام در هفتمین نشست شورای عالی مجمع جهانی ...

به گزارش خبرنگار گروه سیاست خارجه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، عبدالله کتم‌ تو نایب رئیس کمیته بلاد شام در هفتمین نشست شورای عالی مجمع جهانی بیداری اسلامی، امروز سه‌شنبه گفت: وقتی انقلاب اسلامی ایران به پیروزی رسید حضرت امام خمینی فرمودند که امروز ایران و فردا فلسطین و این اقدام عملی ایشان و وعده پیروزی فلسطین همچنان تا امروز اجرایی شده است.

وی افزود: باید فلسطینیان مفهوم این اقتدار را که سخن حضرت امام خمینی (ره) است را به خوبی درک کنند.

کتم تو تصریح کرد: اگر جهان اسلام قوی باشد به راحتی می‌توانیم تغییرات را ایجاد کنیم و باید به خود مطمئن باشیم که ما حق هستیم و اگر این کار را انجام ندهیم در قیامت بازخواست خواهیم شد.

نایب رئیس کمیته بلاد شام اظهار داشت: خداوند فرموده است که نباید مسلمانان به هیچ وجه رئیس باشند زیرا مسلمانان بالاتر از دیگران هستند و باید در این راه تلاش فراوانی انجام دهیم.

وی در پایان گفت: باید در جای جای زندگی‌مان فلسطین و مسئله آن و آرمان ‌آن مجسم باشد در آن صورت است که به دنبال آدم‌هایی نخواهیم رفت که در پی عادی‌سازی روابط با صهیونیست‌ها هستند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها