امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۱۷:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 128594
تاریخ انتشار: ۵ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 11
به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، صدها نفر از مردم بحرین شامگاه سه‌شنبه ضمن برپایی تظاهرات در منطقه «الدراز» واقع در غرب ...

به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، صدها نفر از مردم بحرین شامگاه سه‌شنبه ضمن برپایی تظاهرات در منطقه «الدراز» واقع در غرب منامه، حمله نیروهای امنیتی رژیم آل‌خلیفه به منزل مسکونی آیت الله شیخ عیسی قاسم رهبر شیعیان این کشور را محکوم کردند.

به گزارش شبکه «الولوءه»، این تظاهرات در حالی صورت گرفت که نیروهای امنیتی برای ممانعت از تجمع بیشتر معترضان، خیابان البدیع در منطقه الدراز را مسدود کردند.

جمعیت الوفاق بحرین با هشدار به رژیم آل خلیفه درباره پیامدهای حمله به منزل آیت الله شیخ عیسی قاسم تأکید کرد که این حمله با دستور مقامات بالا انجام شده است.

عوامل مسلح رژیم آل خلیفه بامداد امروز (سه شنبه) به همراه تعدادی نقابدار به منزل شیخ عیسی قاسم روحانی سرشناس بحرینی حمله کردند و به بازرسی دقیق منزل پرداختند و از کارت های شناسائی اعضای خانواده اش عکسبرداری کردند.

جمعیت الوفاق بحرین، حمله به منزل شیخ عیسی قاسم را محکوم و اعلام کرد که رژیم عواقب حمله جسارت آمیز خود به منزل شیخ عیسی قاسم را خواهد دید .

الوفاق افزود: حمله به منزل شیخ عیسی قاسم با دستور مقامات بالا انجام شده است و این جسارت در حق شیخ عیسی قاسم جسارت به همه مردم محسوب می شود.

 احزاب و جمعیت های مخالف بحرینی همچنین از مردم دعوت کردند که شنبه هفته آینده برای حمایت از همه پرسی مردمی برگزار شده و رد انتخابات پارلمانی اخیر رژیم آل خلیفه تظاهرات کنند.

انتهای پیام/ح

 

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها