امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۰۳:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 128596
تاریخ انتشار: ۵ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 57
به گزارش خبرنگار گروه سیاست خارجه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سید ساجد نقوی از رهبران مذهب جعفری پاکستان در هفتمین نشست شورای عالی مجمع جهانی

به گزارش خبرنگار گروه سیاست خارجه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سید ساجد نقوی از رهبران مذهب جعفری پاکستان در هفتمین نشست شورای عالی مجمع جهانی بیداری اسلامی امروز سه‌شنبه گفت: بیداری اسلامی در کشورهای اسلامی همچنان در بین مسلمانان فعال است ولی مشکلات فراوانی هم وجود دارد که باید برای رفع آن خود مسلمانان بکوشند زیرا موانع و برنامه‌ریزی‌های مختلفی از سوی دشمنان برای مقابله با بیداری اسلامی طرح‌ریزی شده است.

وی افزود: همه مسلمانان مسئله اول جهان اسلام را فلسطین می‌دانند و مردم پاکستان هم دقیقاً این امر را می‌دانند که اسرائیل غیرقانونی است.

نقوی اظهار داشت: پاکستان از همه کشورها بیشتر مبتلا به مسئله تکفیر است و این مسئله در پاکستان تبدیل به موضوعی سیاسی شده است که قدرتمندان در حال استفاده از آن هستند.

این عالم مذهب جعفری پاکستانی تصریح کرد: برای جلوگیری از مشکلات تکفیری‌ها به دنبال وحدت در بین مسلمانان هستیم و می‌کوشیم با ایجاد وحدت و همبستگی از آثار تکفیر در بین مسلمانان جلوگیری کنیم.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها