امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۱۶:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 128598
تاریخ انتشار: ۵ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 42
به گزارش خبرنگار گروه سیاست خارجی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، شریف‌الدین شمس‌الدین عالم یمنی در هفتمین نشست شورای عالی مجمع جهانی بیداری ...

به گزارش خبرنگار گروه سیاست خارجی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، شریف‌الدین شمس‌الدین عالم یمنی در هفتمین نشست شورای عالی مجمع جهانی بیداری اسلامی امروز (سه‌شنبه) به لزوم فعال کردن نقش بیداری اسلامی در جهان اسلام اشاره کرد و گفت: آمریکا تمام تلاش خود را می‌کند و مادامی که کار انقلابی برقرار است باید کار آزادسازی فلسطین را به آخر برسانیم.

شمس‌الدین تصریح کرد: خداوند وعده پیروزی مؤمنان را ارائه داده و تضمین کرده و مسلمانان نباید این فرصت را از دست دهند و ما بیم آن داریم که فرصت از دست رود.

این عالم یمنی افزود:‌ آمریکایی‌ها می‌گویند که عشایر اهل سنت عراق را می‌خواهند مسلح کنند و ما در این کنفرانس باید بررسی کنیم که چرا آنها بر روی اهل تسنن انگشت گذاشته‌اند و اعلام نمی‌کنند که ما مردم عراق را می‌خواهیم مسلح کنیم.

وی تصریح کرد: تسلیح عشایر عراق جزو وظایف دولت عراق است اما امریکایی با این اقدام خود به دنبال تفرقه در عراق هستند.

شمس‌الدین اظهار داشت: علمای اسلامی حاضر در هفتمین نشست شورای عالی مجمع جهانی بیداری اسلامی باید مردم را آگاه کنند و طبق وعده خداوند که فرمود به دشمنان خدا تکیه نکنید باید کاری کنیم که جهان اسلام به دشمنان خود تکیه‌ای نداشته باشد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها