امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۲:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 128600
تاریخ انتشار: ۵ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 30
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، روزنامه صهیونیستی تایمز اسرائیل می‌گوید که در بین مردم آمریکا یک نظرسنجی به راه افتاده و

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، روزنامه صهیونیستی تایمز اسرائیل می‌گوید که در بین مردم آمریکا یک نظرسنجی به راه افتاده و نتایج این نظرسنجی نشان می‌دهد که دو سوم مردم این کشور مخالف توافقی هستند که گزینه ساخت سلاح هسته‌ای را برای ایرانیان باز بگذارد.

بر اساس نتایج این نظرسنجی، آمریکایی‌ها بسیار بی‌اعتماد به ایران هستند و این کشور را بزرگترین تهدید علیه کشور خود نام نهادند.

در این تحقیق که یک روز بعد از مذاکرات وین انتشار یافت، آمده است که با حکومت تهران نمی‌توان به توافقی با افتخار رسید.

در جزئیات آمار این نظرسنجی آمده است که  69% آمریکایی‌ها مخالف انعقاد توافقی (با ایران) هستند که بر اساس آن، این کشور تنها با توقف سانتریفیوژهای تحقیقاتی خود، دیگر قابلیت‌های فعلی هسته‌ایش را حفظ کند. در این نظر سنجی تنها 31% موافق توافق هسته‌ای با ایران بودند.

به شرکت کنندگان در این تحقیق، سوالات دیگری هم ارائه شده و 62% ازشرکت‌کنندگان، ایران را تهدیدی علیه آمریکا نامیده‌اند و 37% هم در این خصوص، اظهار بی‌طرفی کردند .

73% شرکت‌کنندگان هم گفته‌اند که ایران دشمن اسرائیل است.

حیطه سوالات به مسائل داخلی آمریکا هم کشیده و بیشتر شرکت‌کنندگان در پاسخ به سوالی که بیشتر رنگ و بوی ارزیابی عملکرد اوباما را داشته، گفته‌اند که آمریکا امروز ضعیف‌تر از 10 سال گذشته است.

انتهای پیام/

انتهای پیام/

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها