امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۶:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 128605
تاریخ انتشار: ۵ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 67
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از شبکه خبری سی‌ان‌ان، «جی نیکسون» فرماندار میسوری با انتشار بیانیه‌ای، خشونت‌های

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از شبکه خبری سی‌ان‌ان، «جی نیکسون» فرماندار میسوری با انتشار بیانیه‌ای، خشونت‌های دیشب را غیرقابل‌قبول خواند و از اعزام نیروهای بیشتر برای بازگرداندن آرامش به این شهر خبر داد.
در این بیانیه که پس از بروز دور جدید خشونت‌ها پس از اعلام حکم دادگاه در خصوص افسر عامل قتل مایکل براون منتشر شد، «جی نیکسون» پس از ملاقات با فرماندهان گارد ملی و پلیس گفت که از نیروهای بیشتری برای حفاظت از جان و مال شهروندان استفاده می‌کند.
در این بیانیه آمده است: «خشونتی دیشب در محله‌های فرگوشن شاهد بودیم، غیرقابل قبول است؛ به همین خاطر با فرماندهان گارد ملی و پلیس جلسه‌ای داشتم تا از در امان بودن جان و مال شهروندان مطمئن شویم.»
«جی نیکسون» در ادامه گفته: «با سرعت و جدیت برای تکرار نشدن خشونت‌ها و خرابی‌ها دیشب در فرگوسن عمل می‌کنیم و در عین حال از هزارن نیروی گارد و پلیس که بخش‌هایی وسیع از فرگوسن را به دور از خشونت و ناآرامی نگاه داشتند، تشکر می‌کنیم.»
براون نوجوان سیاه‌پوستی بود که چند ماه در شهر فرگوسن ایالت میسوری آمریکا به دست یک افسر سفید پوست کشته شد. اعتراضات گسترده به نحوه قتل وی و پس از آن سرکوب پلیس شهر، که به واسطه تجهیزاتی که از وزارت دفاع گرفته به یک ارتش شباهت پیدا کرده بود،‌ مدت‌هاست که این شهر کوچک را در مرکز توجه رسانه‌‌های جهان قرار داده است. حکم دادگاه که قاتل براون را تبرئه کرد، موجب شده تا این شهر بار دیگر شاهد از سرگیری اعتراضات باشد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها