امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۲۳:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 128622
تاریخ انتشار: ۵ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 250
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات فارس، روز گذشته جمعی از شاعران کشورمان در بیمارستان امام رضای کرمانشاه به دیدن احمد عزیزی رفتند. این جمع را مصطفی ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات فارس، روز گذشته جمعی از شاعران کشورمان در بیمارستان امام رضای کرمانشاه به دیدن احمد عزیزی رفتند. این جمع را مصطفی محدثی خراسانی، سیدمنصور فاطمی مجد از شاعران کرمانشاه و صلاح‌ الدین قره تپه مسئول بسیج هنرمندان کرمانشاه و از شاعران این شهر تشکیل می‌دادند.

مصطفی محدثی خراسانی درباره این دیدار گفت: حال عمومی احمد عزیزی خوب بود و علائم حیاتی او شامل ضربان قلب و فعالیت کلیه‌ها و دیگر اعضای حیاتی طبیعی بود. او متوجه اطرافش می‌شد و می‌توانست واکنش عاطفی نشان دهد. لبخند بزند یا آه بکشد.

این شاعر اظهار داشت: اما مشکلی که احمد عزیزی با آن روبرو بود اینکه ما می‌دیدیم هر از گاه دستش را با ناراحتی جمع و سپس رها می‌کرد. وقتی جریان را از خواهرش پرسیدیم فهمیدیم برای اینکه دستش راحت باشد و هر دو ماه باید  آمپولی به نام دیسپورت به او تزریق شود اما چند ماه است تهیه آمپول با مشکل مواجه شده و نتوانسته‌اند دارو را به او برسانند.

وی افزود: خواهر احمد عزیزی در این دیدار نکته‌ای را گفت و از ما خواست آن را به اطلاع همه برسانیم و آن اینکه او پیش از فرو رفتن به کما چند کتاب آماده چاپ داشته که به احتمال زیاد آنها را دست ناشری سپرده است اما دیگر ما از وضعیت انتشار کتاب‌ها و اینکه دست چه ناشری هستند اطلاع نداریم.

این شاعر اظهار داشت: به گفته خواهر عزیزی کتاب‌های «شون نیل کان» (به معنی آثار باقی مانده از خانواده‌ای که کوچ کرده است)، «آوای اورامان»، «نیل سرمه دان» و رمان «سرزمین سرمه» کتاب‌های آماده چاپ این شاعر بودند که در این سال‌ها اطلاعی از وضعیت آنها ندارند و او از همه استمداد کرد که اگر خبری از این کتاب‌ها دارند یا دست فرد یا ناشری است، آن را به خانواده‌اش اطلاع دهند.

محدثی خراسانی گفت: دو خواهر احمد عزیزی مثل گذشته هر روز به صورت شیفتی و مرتب از او پرستاری می‌کنند و کارمندان بیمارستان امام رضا، دکترها و پرستارها مثل پروانه دور او می‌چرخیدند و از او مراقبت می‌کردند و برای ما جالب بود که بعد از این همه مدت، کارمندان بیمارستان او را اینقدر دوست دارند.

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها