امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۲۳:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12865
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۸
تعداد بازدید: 184
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این فیلم از حال و هوایی دلهره‌آور و علمی تخیلی برخوردار است و قصه آن، در یک آینده نه چندان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این فیلم از حال و هوایی دلهره‌آور و علمی تخیلی برخوردار است و قصه آن، در یک آینده نه چندان دور اتفاق می‌افتد.

قصه «خاک‌انداز آماده» در شهر نیویورک رخ می‌دهد و زندگی یک کارگر معمولی را دنبال می‌کند که در حال حاضر تبدیل به یک قاتل اجاره‌ای شده است.

این قاتل قراردادی از سوی یک آدم ناشناس اجیر شده تا دختر جوان یک آدم پرقدرت و ثروتمند سرشناس شهر نیویورک را به قتل برساند.

اما اتفاقاتی که در ادامه قصه رخ می‌دهد، شرایط را کاملاً تغییر می‌دهد و به زودی قاتل اجاره‌ای به جای کشتن دختر جوان، تبدیل به حامی و محافظ اصلی او می‌شود.

فیلم‌نامه «خاک‌انداز آماده» براساس قصه کتاب آدام اشترنبرگ به همین نام نوشته می‌شود. این کتاب هنوز روی پیش‌خوان کتاب‌فروش‌ها قرار نگرفته و قرار است اوایل پاییز منتشر شود.

هنوز معلوم نیست اشترنبرگ (یک روزنامه‌نگار فعال که «خاک‌انداز آماده» اولین کتاب و اثر ادبی اوست) کار نگارش فیلم‌نامه را انجام می‌دهد، یا وظیفه نوشتن فیلم‌نامه را یک فیلم‌نامه‌نویس حرفه‌ای به عهده خواهد گرفت.

گفته می‌شود دنزل واشنگتن مدتی قبل در یک محفل ادبی با اشترنبرگ و اولین اثر ادبی او آشنا شد و پس از مطالعه نسخه دست‌نویس وی، پیشنهاد تبدیل آن به یک فیلم سینمایی را مطرح کرد.

کلید فیلم‌برداری «خاک‌انداز آماده» برای اوایل فصل زمستان زده می‌شود. این درام دلهره‌آور علمی تخیلی با هزینه تولید 80 میلیون دلاری تهیه خواهد شد.

این اولین بار نیست که دنزل واشنگتن در یک فیلم سینمایی، در نقش کاراکتر ضدقهرمان ظاهر می‌شود. او در سال2001 در فیلم«روز تعلیم » ساخته آنتون فوکوآ در نقش یک مأمور پلیس فاسد و باج‌گیر بازی کرد. او با این فیلم اولین اسکار بهترین بازیگر مرد خود را گرفت.

او سال قبل در درام تعلیقی و پرتنش «پرواز» در نقش یک خلبان دائم‌الخمر ظاهر شد، که ماهرانه مانع از سقوط مرگبار هواپیما مسافربری خود می‌شود و جان اکثر سرنشینان آن را نجات می‌دهد.

اما زمانی که دادگاهی در رابطه با این فاجعه هوایی برپا می‌شود، این کاراکتر دچار عذاب وجدان شده و مجبور به یک انتخاب سخت می‌شود. واشنگتن برای بازی در این نقش دوباره نامزد دریافت جایزه اسکار بهترین بازیگر مرد سال شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها