امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۲۲:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 128666
تاریخ انتشار: ۵ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۳۲
تعداد بازدید: 56
فریبا گودرزی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس درباره شرایط جوی کشور طی روزها‌ی آینده اظهار داشت: هم‌اکنون در بسیاری از مناطق کشور شاهد ...

فریبا گودرزی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس درباره شرایط جوی کشور طی روزها‌ی آینده اظهار داشت: هم‌اکنون در بسیاری از مناطق کشور شاهد بارش برف و باران هستیم و انتظار می‌رود با ورود سامانه جدید بارشی طی روز آینده بارندگی‌ها تداوم یابد.

کارشناس سازمان هواشناسی در ادامه افزود: با ورود سامانه جدید بارشی طی روز آینده بارندگی‌ها در مناطق واقع در غرب، شمال غرب، سواحل و دامنه‌های البرز تداوم خواهد یافت.

وی با بیان اینکه تهران تا اواخر امروز بارش باران را تجربه خواهد کرد، بیان داشت: این در حالی است که طی روز آینده این کلانشهر بارش قابل ملاحظه‌ای را شاهد نخواهد بود.

گودرزی در ادامه یادآور شد: البته با ورود و فعالیت سامانه بارشی جدید انتظار می‌رود بارندگی‌ها در پایتخت از روز جمعه آغاز و تا اواسط هفته آینده ادامه یابد.

این کارشناس سازمان هواشناسی درباره نوسانات دمایی نیز یادآور شد: دمای هوا در صبح دو روز آینده در تهران کاهش محسوسی خواهد یافت ضمن آنکه روند کاهش دمای هوای این کلانشهر در هفته آتی ادامه می‌یابد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها