امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۱۰:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 128708
تاریخ انتشار: ۶ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
سعید شریف‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، درباره راه‌اندازی دانشکده آتش‌نشانی اظهار داشت: ...

سعید شریف‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، درباره راه‌اندازی دانشکده آتش‌نشانی اظهار داشت: از ابتدای پایه& zwnj;گذاری دانشکده آتش‌نشانی در تهران با کالج مورتون در لندن مذاکراتی صورت گرفته بود و مقرر شده بود این دانشکده یک مرکز منطقه‌ای کالج مورتون در تهران نیز باشد و تمام متون آنها زیرنظر مدرسانی با تأیید این کالج تدریس شود.

وی ادامه داد: بر این اساس چندین مرحله مدیران ارشد سازمان به لندن اعزام شدند و آ‌موزش‌های 19 تا 24 هفته‌ای را گذراندند و چندین مرحله نیز اساتید آن کالج به تهران اعزام شدند ولی به دلیل مخدوش شدن روابط سیاسی تهران - لندن تفاهمنامه‌ها تمدید نشد و دانشگاه آتش‌نشانی در یک بلاتکلیفی قرار گرفت.

شریف‌زاده خاطرنشان کرد: در حال حاضر مکاتبات با کالج لندن از سر گرفته شده است و نمایندگانی نیز از آتش‌نشانی اعزام شدند و پیش‌نویس تفاهمنامه جدید نیز آماده شده است و قطعاً به دور از هر گونه تمایلات سیاسی تفاهمنامه همکاری با کالج لندن تمدید خواهد شد.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهر تهران گفت: متأسفانه در داخل کشور مهندسی حریق و آزمایشگاه آتش‌نشانی برای تست برندهای آتش‌نشانی نداریم.

وی افزود: با سازمان‌های بین‌المللی مراوداتی داشتیم تا بتوانیم یگان هوایی نیز در سازمان آتش‌نشانی ایجاد شود بر این اساس مذاکراتی با رئیس دفاع شهری استرالیا صورت گرفته تا از تجربیات آنها برای اطفای هوایی کشور استفاده کنیم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها