امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۱۱:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 128709
تاریخ انتشار: ۶ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 41
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،حسین زارع صفت گفت: در ابتدای فعالیت شهرداری تهران در زمینه گردشگری شهری، بخش خصوصی و آژانس‌های ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،حسین زارع صفت گفت: در ابتدای فعالیت شهرداری تهران در زمینه گردشگری شهری، بخش خصوصی و آژانس‌های همکار باور نمی& zwnj;کردند که شهرداری بتواند در این عرصه در کنار آنها قرار گیرد و در ابتدا استقبال نشد و افراد کمی بودند اما امروز این ظرفیت‌ها بیش از گذشته شناخته شده و تلاش شهرداری برای فعالیت بخش خصوصی در این عرصه سبب شد که فعالیت های گردشگری در تهران رنگ و بویی تازه به خود بگیرد.

مدیرعامل سازمان رفاه، خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران با تاکید بر اینکه شهر تهران این ظرفیت را دارد که به عنوان مقصد گردشگری مورد توجه باشد، خاطرنشان کرد: شهردار تهران دراین زمینه بیشترین دغدغه و تاکید را دارد تا 12 میلیون شهروند تهرانی از فرصت‌های گردشگری شهر تهران بهره مند شوند.

زارع صفت با بیان اینکه گردشگری در سبک زندگی و خانواده محوری اثرگذار است، افزود: گردشگری هم هدف و هم وسیله است. به طوری که گردشگری عامل توسعه فرهنگی متعالی است و درواقع اقتصادی ترین کار فرهنگی و نیز فرهنگی ترین کار اقتصادی محسوب می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه اگر گردشگری به شکل فرآیندی در بخش‌های مختلف مورد توجه قرار نگیرد نتیجه مطلوب بدست نمی‌آید، تصریح کرد: در حال حاضر ستاد گردشگری در فرمانداری، سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران و سایر سازمان های مرتبط شکل گرفته است و تلاش می‌شود همکاری های بین بخشی در راستای حمایت از فعالیت های بخش خصوصی ادامه پیدا کند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها