امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۵:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 128714
تاریخ انتشار: ۶ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 89
به گزارش خبرنگار فارس، رحمت ا... حافظی افزود: باید توان فرزندانمان را باور کنیم و از آن‌ها کمک بگیریم، چرا که کودکان نیروی بالقوه‌ای هستند ...

به گزارش خبرنگار فارس، رحمت ا... حافظی افزود: باید توان فرزندانمان را باور کنیم و از آن‌ها کمک بگیریم، چرا که کودکان نیروی بالقوه‌ای هستند که می‌توانند در تمیزی و زیبایی شهر و نظم‌بخشی در معابر شهری همکاری کنند.

 

وی با اعلام این که کودکان پاکیزگی و انضباط را دوست دارند و نظر آن‌ها بر بزرگسالان تأثیرگذار است، تآکید کرد: به آلودگی صوتی عادت کرده‌ایم و تردد موتورسیکلت‌ها، ساخت و ساز ساختمان‌ها، صدای بوق ممتد خودروها که 80 درصد رانندگان آن‌ها بدون دلیل و صرفاٌ به خاطر تعجیل بوق می‌زنند، از جمله این آلودگی‌ها محسوب می‌شود.

 

رییس کمیسیون سلامت شورای اسلامی شهر تهران با تأکید بر این که بخش قابل توجهی از آلودگی هوای تهران ناشی از ذرات معلق کمتر از دو و نیم میکرون است، خاطرنشان کرد: دانش‌آموزان باید مطالبات خود را از هوا و محیط زیست پاک اعلام کنند و از طرفی با آداب زندگی اجتماعی و فرهنگی و سلامت فردی و جمعی آشنا شوند و آموزش‌های لازم را در این مقطع فرا گیرند.

 

 

 

انتهای پیام

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها