امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۰۱:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 128725
تاریخ انتشار: ۶ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،به نقل از روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، محمد فیروزی افزود: فعالیت شرکت‌های ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،به نقل از روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، محمد فیروزی افزود: فعالیت شرکت‌های خصوصی در گسترش مترو و غیر انحصاری شدن‌ این بخش و اقدامات مؤثر مدیریت شهری در توسعه مترو طی سال‌های اخیر، از جمله ویژگی‌های ناوگان ریلی تهران محسوب می‌شود.

وی با اشاره به این که مترو نیاز مبرم جامعه است و دولت باید به این بخش تا می‌تواند کمک کند، اظهار کرد‌: در این خصوص می‌توانیم صد در صد در بومی‌سازی‌ تولید واگن‌های مترو موفق شویم.

فیروزی با بیان این‌که برای برون‌رفت از مسائل و مشکلات ترافیکی و محیط زیستی از جمله آلودگی هوا، مترو بهترین راه چاره است، تصریح کرد : دولت باید با اراده و عزم جدی در خصوص پرداخت اعتبارات و بودجه‌های مترو هر چه زودتر اقدام کند.

وی با تأکید بر این‌که در صورت عدم حمایت دولت از مترو، توفیق نخواهیم یافت، اضافه کرد‌: با توجه به هزینه‌‌های بالای مترو به عنوان نیاز مبرم جامعه‌، مدیریت شهری تهران در زمینه توسعه مترو تنهاست و به تنهایی کار می‌کند.

نماینده مردم قمصر و نطنز در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطر نشان کرد: هر قدر شبکه‌های حمل و نقل عمومی را توسعه دهیم، ضرر نکرده‌ایم و صرفه‌جویی در بخش‌های دیگر، هزینه‌های این بخش را جبران خواهد کرد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها