امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۸:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 128729
تاریخ انتشار: ۶ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 24
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مصطفی عباسی مقدم گفت: با هدف اعتلای دانش، ایمان، اخلاق و بصیرت دینی دانشگاهیان و توسعه فضای معنوی و ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مصطفی عباسی مقدم گفت: با هدف اعتلای دانش، ایمان، اخلاق و بصیرت دینی دانشگاهیان و توسعه فضای معنوی و قرآنی در دانشگاه& zwnj;ها و زمینه‌سازی انس و الفت دانشگاهیان با قرآن کریم و سیره معصومین(ع)، هر ساله جشنواره های قرآن و عترت در مراحل مختلف دانشگاهی، کشوری و ملی برگزار می شود که در این دوره بیش از 10 هزار دانشجو در جشنواره قرآن و عترت دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی کشور در 6 بخش و 32 رشته با هم به رقابت پرداختند.

عباسی مقدم ادامه داد: 600 نفر از شرکت کنندگان به مرحله کشوری راه پیدا کردند و نفرات برتر این جشنواره به مرحله ملی مسابقات - که بین تمام دستگاه های آموزشی کشور برگزار می شود - راه یافتند.

وی افزود:تعداد شرکت کنندگان دانشگاه های علوم پزشکی براساس سهمیه ابلاغی از سوی شورای هماهنگی فعالیت های قرآن و عترت دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی که به مرحله ملی راه یافتند، 50 نفر بودند که در روزهای 20 تا 23 آبان ماه در دانشگاه پیام نور اصفهان با سایر دانشجویان به رقابت پرداختند و ماحصل آن یازده برگزیده از حوزه بهداشت و سلامت بود.

وی در ادامه افزود: در این دوره از مسابقات، جمعیت دانشگاهی دانشگاه های علوم پزشکی کشور که 3/3 درصد جمعیت دانشجویان سراسر کشور بود، 9 درصد از کل جوایز بیست و نهمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان دانشگاه های سراسر کشور را به خود اختصاص داد.

عباسی مقدم ضمن تشکر و ابراز خرسندی از درخشش دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی کشور در بیست و نهمین جشنواره قرآن و عترت، ادامه داد: بالندگی دانشجویان حوزه سلامت و آموزش پزشکی نشان از آن دارد که حوزه سلامت دارای دانشجویان مستعد و ظرفیت های خوبی در حوزه قرآنی است و برگزاری این گونه از جشنواره ها فرصت مغتنمی است که به شناسایی و پرورش بیش از پیش این استعدادها بپردازد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها