امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۰۵:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12874
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۸
تعداد بازدید: 149
سجاد نجفی یکی از کارگردانان مستند انتخاباتی غلامعلی حداد عادل در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس گفت: مستند دوم قصه‌گو است و نریشن محور است . در این ...

سجاد نجفی یکی از کارگردانان مستند انتخاباتی غلامعلی حداد عادل در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس گفت: مستند دوم قصه‌گو است و نریشن محور است . در این مستند بر مبنای زندگی حداد عادل و اتفاقاتی که در این دو هفته اخیردر مناظره‌ها و امکانی که ایشان حضور داشتند  آماده شده است.

وی در ادامه گفت: مستند اول بیشتر به بیوگرافی و کارنامه کاری ایشان توجه شد و توسط  ایشان روایت شد در مستند دوم شخصیت «حداد عادل» به روایت مستند ساز است.

نجفی در ادامه توضیح داد: در این مستند سعی شده از تصاویر آرشیوی و گفت و گوهای حداد عادل نیز استفاده شود. در این مستند نگاه فکری ایشان به مسایل سیاسی و اجرایی کشور مورد توجه قرار گرفته و و توانمندی های ایشان در مدیریت و عبور از بحران و حل مشکلات کشور توجه شده است.

نجفی درباره نام فیلم و روند تولید توضیح داد: اسم فیلم هنوز مشخص نشده است . فردا مستند به صورت کامل آماده می‌شود.

تعدادی از عواملی که در ساخت فیلم همکاری دارند عبارتند از:

کارگردانان: محمد سجاد نجفی  و احسان سلامی / تصویربردار: میثم ریاحی/ دستیاران تصویربردار: حجت پاپی، محمود حمیدی/ تدوین : امید حسن زاده/ صدابردار: هادی افشار/ مدیر تولید: محسن کلانتریان
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار