امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۴:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 128742
تاریخ انتشار: ۶ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، پروژه سنگ کاری حرم مطهر امامزاده سید محمد بن هادی(ع) در شهر بلد با حضور مسئولان حرم و مردم این شهر آغاز ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، پروژه سنگ کاری حرم مطهر امامزاده سید محمد بن هادی(ع) در شهر بلد با حضور مسئولان حرم و مردم این شهر آغاز شد. این طرح توسط گروه مهندسین و استادکاران همکار ستاد اجرا می شود و طی آن 880 متر مربع از فضای حرم مطهر سنگ کاری می‌شود.

بنا بر اعلام معاونت فنی و مهندسی عملیات سنگ کاری در 580 مترمربع از کف و 300 مترمربع از دیواره شبستان طرح توسعه حرم انجام می شود.

علاوه بر سنگ کاری فضاهای مرتبط اجرای آینه کاری، کتیبه معرق و سنگی نیز از سایر اقداماتی است که در آینده توسط ستاد بازسازی عتبات عالیات در این حرم انجام می‌شود.

اجرای این عملیات ها با مشارکت متبرعین ستاد استان اصفهان در تامین تجهیزات و استانهایی نظیر استان گلستان در اعزام نیرو شکل گرفته است.

بر اساس توافق‌های جدید انجام شده بین ستاد بازسازی عتبات عالیات و تولیت آستانه مطهر امامزاده سید محمد بن هادی(ع) این ستاد متولی اجرای طرح‌های بازسازی و توسعه‌ای این حرم شده است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار