امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۲۲:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 128745
تاریخ انتشار: ۶ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 46
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از اداره‌کل روابط عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی، مهندس سیدابوالحسن پورحسینی اظهار داشت: ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از اداره‌کل روابط عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی، مهندس سیدابوالحسن پورحسینی اظهار داشت: این سیستم& nbsp; از ابتدای سال جاری در بیمارستان شهید دکتر فیاض‌بخش تهران عملیاتی شده و هم اکنون در 9 مرکز درمانی تعمیم و عملیاتی شده است و در سه مرکز دیگر نیز بزودی به بهره برداری می‌رسد.

وی افزود: تا اواسط سال آینده و بر اساس برنامه زمان‌بندی تعیین شده، تمامی بیمارستان‌های تأمین‌اجتماعی به این سیستم تجهیز می‌شوند.

به گفته پورحسینی، سیستم مذکور براساس آخرین مستندات وزارت بهداشت و گواهینامه‌های مرتبط و همچنین شاخص‌های ارزیابی کسب و کار و نیازمندی‌های خاص سازمان طراحی شده و توسط تیم 60 نفره متشکل از کارشناسان سازمان مورد بررسی، ارزیابی و نصب و راه اندازی قرار گرفته است.

مدیرکل دفتر راهبری سیستم‌های سازمان تأمین‌اجتماعی، تجمیع اطلاعات و امکان اخذ گزارش‌های مدیریتی و استفاده بیشتر از سرمایه‌های انسانی را از جمله مزایای بهره‌برداری از سیستم اطلاعات بیمارستانی دانست.

پورحسینی افزود: در این سیستم امکان انطباق با تمامی سخت افزارهای جانبی، تهیه صورت وضعیت هزینه تمام شده خدمات ارائه شده به بیمار و اتصال با سیستم های جانبی بیمارستانی نظیر PACS و PM فراهم شده است.

وی ادامه داد: امکان اتصال به تمامی سیستم‌های اطلاعاتی سازمان تأمین‌اجتماعی و سایر سیستم‌های اطلاعاتی درمانی (اسناد پزشکی و ...) و همچنین بهره برداری از سرویس استحقاق درمان در تمامی مراکز درمانی ملکی سازمان نیز از عمده ترین مزایای این سیستم است.

انتهای پیام/

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها