امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۳:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 128750
تاریخ انتشار: ۶ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سردار اسماعیل احمدی مقدم فرمانده نیروی انتظامی در تجمع حماسی و نمایش اقتدار بسیجیان در ...

به گزارش خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سردار اسماعیل احمدی مقدم فرمانده نیروی انتظامی در تجمع حماسی و نمایش اقتدار بسیجیان در پارک لاله ضمن تبریک امام محمد باقر (ع) وهفته بسیج اظهارداشت: انقلاب ما ادامه و امتداد نهضت عاشورا و ابا عبدالله الحسین است و حضرت امام خمینی برا دیگر این پرچم فرو افتاده را بلند کرد و قوی‌ترین قدرت استکباری را فرو نشاند و دستان استکبار و قدرت‌های جهان را قطع کرد.

فرمانده نیروی انتظامی تصریح کرد: برای دفاع باید در هر میدانی محیا بود و امام این انقلاب اسلامی و مردمی را با فرمان تشکیل بسیج بیمه کرد گرچه ماهیت انقلاب ما بسیجی و مردمی است.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: امام خمینی هوشمندانه این نهاد باشکوه را ایجاد کرد و ظرفیتی برای دفاع از انقلاب و استمراری برای حضور مردم پدید آوردو حقیقتاً بسیج یک نهاد جدیدی است که امام پایه‌گذاری کرد.

وی افزود: بسیجیان در نظام ما حقیقت انقلاب ما هستند، بسیجیان تبلور فداکاری، استقامت و از خودگذشتگی برای اسلام هستند و بسیجی یعنی از خود گذشتگی.

فرمانده نیروی انتظامی با بیان این مطلب که دفاع داوطلبانه یکی از کارهای بسیج است، گفت: در دهه اول انقلاب این دفاع در میدان نبرد انجام گرفت اما در ادامه بسیج با نظر حضرت امام در ادارات و دانشگاه‌ها گسترش یافت و با نظر امام خامنه‌ای نیز بسیچج در میدان‌های اجتماعی، فرهنگی و سازندگی شکل گرفت و دفاع در برابر جلوه‌های گوناگون شیطان را بر عهده گرفت؛ شیطانی که یک روز در قالب سپاهیان صدام به میدان آمد و روز دیگر از در فریب با رسانه‌های رنگارنگ با جلوه‌های مختلف برای اغوا و فریب جوانان به کار آمد و اگر بسیج نبود انقلاب قطعاً نمی‌توانست با اقتدار باقی بماند.

سردار احمدی مقدم اظهارداشت: بسیج عنصر بیمه‌کننده این نظام است و الگو گیری از بسیج موجب نجات عراق، سوریه و لبنان در برابر توطئه‌ها شد.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: امروز در عراق تکفیری‌ها که تلاش در جهت تخریب اسلام دارند شکستشان به دست بسیجیان و الگوی بسیجیان آغاز شده و همین الگوی بسیج در سوریه جلوی جبهه رنگارنگ پول، سلاح و تزویر مقاومت کرد.

وی افزود: در لبنان و غزه نیز همین الگوست و جوانان با اراده پولادین دل به خدا بسته و در میادین حاضر شده و در برابر ارتش‌های حرفه‌ای حضور یافته‌اند و مقاومت می‌کنند.

فرمانده نیروی انتظامی با بیان این مطلب که اگرچه ابزار و سلاح لازم است ادامه داد: مهم‌تر و شرط کافی روحیه و شجاعت کسی است که سلام را بر دست می‌گیرد.

فرمانده نیروی انتظامی اظهارداشت: بسیجی یک نیروی کم هزینه و پر فایده است و در هر میدانی برای فداکاری آماده است و نهاد مردمی بودن این نظام نیز بسیج است.

وی با درود بر پدران و مادران شهدا به دوران حضور خود از ابتدای انقلاب تا پایان دفاع مقدس در کنار بسیجیان اشاره کرد و گفت: در دوره 3 سالی نیز که در دوره نرم و فرهنگی افتخار حضور در کنار بسیجیان را داشتم از جمله مواردی است که در زمانی که فرشته الهی اعمال ما را مورد بررسی قرار می‌دهد آن را عرضه خواهم کرد.

ادامه دارد...

انتهای پیام/

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها