امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۰۰:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 128754
تاریخ انتشار: ۶ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 31
به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای فارس در آمریکای لاتین به نقل از «کورئو دل اورینوکو»، «نیکلاس مادورو» رئیس‌جمهور ونزوئلا طی نشستی در کاخ «میرافلورس» ...

به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای فارس در آمریکای لاتین به نقل از «کورئو دل اورینوکو»، «نیکلاس مادورو» رئیس‌جمهور ونزوئلا طی نشستی در کاخ «میرافلورس» مقر ریاست جمهوری این کشور بر لزوم به کارگیری نیروی امنیتی جدید ضدفسادی تاکید کرد تا بدین ترتیب به خرابکاری‌ها پایان دهد و برقراری صلح را تضمین کند.

«مادورو» طی نشست مذکور مراسم سوگند یاد کردن اعضای سیستم عالی حفاظت از صلح را برگزار کرد؛ تشکیل این سیستم برای مبارزه علیه فساد و تروریسم تصویب و ایجاد شد.

رئیس‌جمهور ونزوئلا در این خصوص خاطرنشان کرد عملیات ضد فسادی را در چارچوب راه‌اندازی سازمان ملی مبارزه با فساد آغاز کرده که در واقع یک پلیس ضد فساد است و در 3 زمینه متفاوت تاسیس می‌شود؛ ترویج ارزش‌های معنوی و خانوادگی، تلاش برای تسهیل روش‌های مبارزه با فساد و حذف قانون مصونیت از مجازات برای تضمین مقابله با تمامی جرایم.

وی در پایان گفت: این اقدام، تحولی برای ساخت و راه‌اندازی ابعادی است که منجر به صلح شوند.

چنین اقداماتی در چارچوب قدرت‌های فوق‌العاده‌ای که مجمع ملی ونزوئلا به «مادورو» داده صورت می‌گیرد.

در اواسط ماه نوامبر (آبان 93)، مجمع ملی ونزوئلا قانون توانمندسازی را تصویب کرد، که قدرت‌های ویژه‌ای به رئیس‌جمهور این کشور می‌دهد تا بدین ترتیب ابزارهای قانونی لازم را علیه جنگ اقتصادی و فساد به کار گیرد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها