امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۴:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 128767
تاریخ انتشار: ۶ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 128
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، یک سیاستمدار ایتالیایی اعلام کرد که اکثریت مردم این کشور حامی خروج از واحد پولی مشترک ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، یک سیاستمدار ایتالیایی اعلام کرد که اکثریت مردم این کشور حامی خروج از واحد پولی مشترک یورو هستند.

«کارلو سیبیلیا» عضو حزب «چهار ستاره» ایتالیا به پایگاه خبری «اسپوتنیک» تاکید کرد که اکثریت ایتالیایی‌ها حامی خروج از واحد پولی مشترک اروپا(یورو) هستند البته اگر همه‌پرسی در این باره برگزار شود.

این سیاستمدار ایتالیایی با اشاره به طرح و قول رهبر این حزب برای ایجاد طومار برگزاری همه‌پرسی گفت: «تا دسامبر 2015 همه چیز برای رای‌گیری آماده خواهد شد».

«سیبیلیا» گفت: «وقتی پارلمان یک میلیون امضا (برای همه‌پرسی) دریافت کند،‌دیگر کاری به جز حرکت در مسیر برگزاری همه‌پرسی نخواهد داشت و باید به خواست مردم توجه کند».

وی با اشاره به نتیجه همه‌پرسی با بیان اینکه ایتالیا یکی از کشورهای بدهکار در اروپا است، هم می‌گوید: «بر اساس تحقیقات انجام شده، ایتالیایی‌ها به خروج از منطقه پولی واحد اروپا(یورو) رای خواهند داد».

انتهای پیام/م

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها