امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۰:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 128768
تاریخ انتشار: ۶ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، طبق آمار و ارقام منتشر شده، نرخ بیکاری در سه ماهه اخیر به بالاترین حد خود رسید و با ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، طبق آمار و ارقام منتشر شده، نرخ بیکاری در سه ماهه اخیر به بالاترین حد خود رسید و با افزایش 21 هزار نفری در هفته‌ای که به 22 نوامبر (اول آذرماه) ختم می‌شد به 313 هزار نفر رسید که این تعداد، بالاترین میزان از آغاز سپتامبر تاکنون به حساب می‌آید.

وزارت کار آمریکا روز چهارشنبه (امروز) در واشنگتن این آمار را اعلام کرد و طبق این گزارش، برخلاف پیش‌بینی‌ها، هفته گذشته، تعداد آمریکایی‌های بیشتری برای دریافت مزایای بیکاری ثبت‌نام کردند و این نمایانگر آن است که بهبود بازار کار در آمریکا متوقف شده است.

پیش‌بینی‌های 48 اقتصاددان که مورد نظرسنجی قرار گرفتند حاکی از کاهش نرخ بیکاری به 288 هزار نفر می‌شد و تخمین‌ها بین 280 هزار تا 300 هزار نفر بود و هفته گذشته در آن آمارها تجدید نظر شد و برآوردها بر 291 هزار نفر اعلام شده بود.

طبق این گزارش، تعداد افرادی که همچنان مزایای بیکاری دریافت می‌کنند با کاهش 17 هزار نفری به 2.32 میلیون در هفته‌ای که به 15 نوامبر ختم شد، رسید.

انتهای پیام/م

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها