امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 21
۰۱:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 128780
تاریخ انتشار: ۶ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مردم بحرین شامگاه چهارشنبه علیه خشونت‌ها و اقدامات سرکوبگرانه نظامیان بحرینی تظاهرات ...

به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مردم بحرین شامگاه چهارشنبه علیه خشونت‌ها و اقدامات سرکوبگرانه نظامیان بحرینی تظاهرات گسترده برگزار کردند.

تظاهرات کنندگان بحرینی با سر دادن شعارهایی حمله نظامیان آل خلیفه به منزل مسکونی آیت الله شیخ عیسی قاسم را محکوم کردند.
شبکه خبری «اللولوءه» گزارش داد که تظاهرات چهارشنبه در مناطق مختلف بحرین از جمله «کرباباد»، «کرانه» و «المقشع» برگزار شده است.

صدها نفر از مردم بحرین شب گذشته نیز ضمن برپایی تظاهرات در منطقه «الدراز» واقع در غرب منامه، حمله نیروهای امنیتی رژیم آل‌خلیفه به منزل مسکونی آیت الله شیخ عیسی قاسم رهبر شیعیان این کشور را محکوم کردند.

جمعیت الوفاق بحرین با هشدار به رژیم آل خلیفه درباره پیامدهای حمله به منزل آیت الله شیخ عیسی قاسم تأکید کرد که این حمله با دستور مقامات بالا انجام شده است.

عوامل مسلح رژیم آل خلیفه بامداد سه شنبه گذشته به همراه تعدادی نقابدار به منزل شیخ عیسی قاسم روحانی سرشناس بحرینی حمله کردند و به بازرسی دقیق منزل پرداختند و از کارت های شناسائی اعضای خانواده اش عکسبرداری کردند.

جمعیت الوفاق بحرین، حمله به منزل شیخ عیسی قاسم را محکوم و اعلام کرد که رژیم عواقب حمله جسارت آمیز خود به منزل شیخ عیسی قاسم را خواهد دید .

الوفاق افزود: حمله به منزل شیخ عیسی قاسم با دستور مقامات بالا انجام شده است و این جسارت در حق شیخ عیسی قاسم جسارت به همه مردم محسوب می شود.

انتهای پیام/ح

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها