امروز : شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۹ - 2020 December 5
۰۳:۱۶
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 1288
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۵۱
تعداد بازدید: 208
محمدنبی حبیبی ظهر امروز در گفت‌و‌گوی اختصاصی با خبرنگار سیاسی فارس در مشهد، با تاکید بر ضرورت وحدت میان اصولگرایان در انتخابات پیش رو اظهار کرد: جبهه ...

محمدنبی حبیبی ظهر امروز در گفت‌و‌گوی اختصاصی با خبرنگار سیاسی فارس در مشهد، با تاکید بر ضرورت وحدت میان اصولگرایان در انتخابات پیش رو اظهار کرد: جبهه پیروان خط امام و رهبری تاکنون برای ایجاد وحدت میان اصولگرایان اقدامات زیادی را داشته است.

وی با اشاره به وحدت نظر میان 15 تشکل زیرمجموعه پیروان خط امام و رهبری افزود: با توجه به وحدت نظر میان تشکل‌ها، اگر روزی ائتلاف بزرگ اصولگرایان از ما بخواهند به جای سه نفر کاندیدا، یک نفر معرفی کنیم این کار عملی است.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی خاطرنشان کرد: باید مجموعه اصولگرایان در صحنه با محوریت روحانیت به سمت یک ائتلاف بزرگ بروند؛ قطعا با این کار با محوریت روحانیت موضوع وحدت اصولگرایان و رسیدن به نامزد واحد تحقق می‌یابد که البته ما نیز این را عملی دانسته و دنبال می‌کنیم.

* مردم به نامزد دولتی رای نمی‌دهند

حبیبی در ادامه در پاسخ به سئوالی مبنی بر میزان مقبولیت نامزد دولت در انتخابات یازدهم ریاست جمهوری اذعان داشت: به نظر بنده دولت حق داشتن نامزد را ندارد چرا که تنها مجری برگزاری انتخابات است؛ بنده تعجب می‌کنم از سئوالات و حرف‌هایی که در این راستا بیان می‌شود مگر دولت به عنوان مجری انتخابات می‌تواند کاندیدایی برای انتخابات داشته باشد.

وی با تاکید بر اینکه بهتر است دولت تنها مجری خوبی برای انتخابات باشد، تاکید کرد: البته معتقدم که اگر در پنهان نیز فرد خاصی به عنوان نامزد دولت مطرح شود، بازهم مردم به نامزد دولتی رای نخواهند داد.

* از رفتارهای دولت بوی حمایت از شخص خاص در انتخابات استشمام نشود

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در بخش پایانی سخنان خود با اشاره به میتینگ 100 هزار نفری در ورزشگاه آزادی خاطرنشان کرد: برخی از اقداماتی که از سوی دولت انجام می‌گیرد بوی انتخاباتی دارد؛ معتقدم شخص رئیس جمهور باید مراقبت کند که از رفتارهای دولت بویی مبنی بر اینکه برای انتخابات نظر خاصی بر فرد خاصی دارد، استشمام نشود.
انتهای پیام/70003/صا40/ض1002
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها