امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۵:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 128824
تاریخ انتشار: ۶ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در پیام علی مرادخانی آمده است: «شنیدن خبر درگذشت انسانی لایق، متین و هنرمندی چیره دست همچون علیرضا

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در پیام علی مرادخانی آمده است: «شنیدن خبر درگذشت انسانی لایق، متین و هنرمندی چیره دست همچون علیرضا خورشیدفر، در این روزهای سخت که اخبار ناگوار درگذشت هنرمندان عزیز به گوش می¬رسد، بسیار تلخ بود. تردیدی در توانمندی او در نوازندگی نیست، اما سعه صدر و رفتار متین‌اش باعث شد که به قلب همکاران و دوستانش راه پیدا کند. می‌دانیم که این امر بسیار دشوارتر از هنرمند شدن است.»

در ادامه این پیام آمده است: «نه‌تنها هنر خورشیدفر هرگز فراموش نخواهد شد، بلکه منش او در دل دوستان و شاگردانش خواهد ماند و از این پس جای خالی‌اش بر صحنه‌ها نت سکوت خواهد نواخت. خوشا به سعادت خورشیدفر که با تربیت نسلی از نوازندگان، نامش جاودانه شد. برای خانواده محترم خورشیدفر شکیبایی و برای شاگردانش ثابت‌ قدمی در راه استاد را آرزو می‌کنم.»

علیرضا خورشیدفر، نوازنده پیشکسوت کنترباس و از هنرمندان قدیمی ارکسترهای ملی و سمفنونیک، روز 5 آذرماه به دلیل سکته قلبی درگذشت.

 

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها