امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۰۸:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 128825
تاریخ انتشار: ۶ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، این جلسات از ساعت 18 عصر هر روز، در سالن شماره 3 سینما فلسطین برگزار می‌شود تا آثار منتخبی از بخش ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، این جلسات از ساعت 18 عصر هر روز، در سالن شماره 3 سینما فلسطین برگزار می‌شود تا آثار منتخبی از بخش مسابقه ملی جشنواره توسط اعضای انجمن منتقدان مورد نقد و بررسی قرار گیرد.

از دیگر همکاری‌های جشنواره سینماحقیقت با انجمن منتقدان می‌توان به نقد تمامی فیلم‌های بخش مسابقه ملی و برخی آثار بخش بین‌المللی جشنواره سینماحقیقت اشاره کرد که توسط جمعی از اعضای انجمن منتقدان صورت می گیرد تا روی سایت جشنواره، نشریه روزانه و رسانه‌های جمعی درج شود.

انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران، فیلم‌های مستند بخش «مسابقه ملی» هشتمین دوره جشنواره سینماحقیقت را نیز داوری خواهند کرد تا بهترین فیلم‌های مستند سال از منظر منتقدان سینما انتخاب و در جشن منتقدان خانه سینما که دی ماه 93 برگزار می‌شود، معرفی شوند.

پیش از شروع جلسات نقد و بررسی و از ساعت 17:30 عصر هر روز، از کتاب‌های جدید بخش پژوهش مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی که به بهانه برپایی جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت منتشر شده هم رونمایی خواهد شد. برای این منظور، تیزرهای تصویری رونمایی کتاب‌ها نیز تهیه شده که هر روز در سالن شماره 3 سینما فلسطین پخش خواهد شد.

مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی سازمان امور سینمایی، هشتمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» را همزمان با ولادت باسعادت حضرت امام موسی کاظم(ع) و طی روزهای 9 تا 16 آذرماه 1393، با شعار «حقیقت بهترین راهنماست» که از فرمایشات حضرت علی(ع) است، در سینما فلسطین و سینما سپیده شهر تهران برگزار خواهد کرد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها