امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۵:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 128848
تاریخ انتشار: ۶ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مرضیه مرآت‌نیا  دبیر اجرایی جشنواره، از حمایت بانک آینده از این رویداد فرهنگی خبر داد و گفت: ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مرضیه مرآت‌نیا  دبیر اجرایی جشنواره، از حمایت بانک آینده از این رویداد فرهنگی خبر داد و گفت: طی مذاکرات و توافق‌های انجام شده در راستای توسعه فرهنگی روستاهای کشور، بانک آینده در قالب یک صد میلیون تومان از روستاهای برگزیده و تقدیر شده در جشنواره روستاهای دوستدار کتاب حمایت می‌کند.

پیش‌تر معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ  ارشاد اسلامی  هم اعلام کرده بود به روستاهای برگزیده ده میلیون تومان کتاب و به روستاهای تقدیری تا سقف هفت میلیون تومان کتاب اهداء می‌شود.  مجموع رقمی که معاونت فرهنگی ارشاد برای حمایت از  روستاهای برگزیده و تقدیری هزینه می‌کند بالغ بر هشتاد و پنج میلیون تومان است.

از طرفی امور دهیاری‌های وزارت کشور  هم در مجموع مبلغ پنجاه میلیون تومان در قالب تسهیلات  روستایی به روستاهای برگزیده‌ اهداء می‌کند. همچنین ستاد عالی کانون‌های فرهنگی -هنری مساجد کشور تجهیزات کتاب‌خانه‌ای – رایانه‌ای به مبلغ سی میلیون تومان در اختیار روستاهای برگزیده و تقدیر شده قرار می‌دهد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها