امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۲:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 128866
تاریخ انتشار: ۶ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 14
علیرضا احمدی عضو شورای مرکزی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ;

علیرضا احمدی عضو شورای مرکزی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، ضمن محکوم کردن اقدام اخیر رژیم آل خلیفه در تعرض به منزل شیخ عیسی قاسم، گفت: تعرض به منزل شیخ عیسی این روحانی برجسته بحرینی یک اقدام وحشیانه است.

وی افزود: دولت آل خلیفه هرگز نخواهد توانست این اقدام را توجیه کند. خودشان را با توجیهات دروغ خسته نکند، اقدام این رژیم نشانه وحشی‌گری و عصبانیت آنها از عدم مشارکت مردم در انتخابات است، مسلما ملت بحرین که انتخابات را تحریم کردند در کنار  شیخ عیسی قاسم خواهند ماند و اجازه نمی‌دهند به وی بی‌احترامی شود.

احمدی با بیان اینکه آیت‌الله شیخ عیسی قاسم یک شخصیت بسیار بزرگ است، تاکید کرد: تعرض به منزل شیخ عیسی قاسم چهره واقعی رژیم آل خلیفه را نشان داد، مسلما علمای شیعه در برابر این تعرض سکوت نخواهند کرد.

این فعال دانشجویی اظهار داشت: رژیم آل خلیفه مشروعیت خود را از دست داده‌است. تلاش آنها بی‌فایده‌است و هرگز به هدفی که در ذهن دارند نخواهند رسید زیرا کسانی هستند که اجازه این کار را نخواهند داد.

عضو شورای مرکزی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل در خاتمه گفت: بیداری اسلامی به پیشرفت خود ادامه خواهد داد و جریان‌های تکفیری هم نمی‌توانند مانع پیشرفت ان شوند. انشاءالله در آینده‌ای نزدیک شاهد پیروزی ملت بحرین بر ستمکاران خواهیم بود و بیداری اسلامی به سایر کشورهای مسلمان خواهد رسید.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها