امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۴:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 128871
تاریخ انتشار: ۶ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 14
حجت‌الاسلام والمسلمین موسی غضنفرآبادی نماینده مردم بم در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ...

حجت‌الاسلام والمسلمین موسی غضنفرآبادی نماینده مردم بم در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به حمله ماموران آل‌خلیفه به منزل رهبر شیعیان بحرین گفت: آل خلیفه نسبت به این مسئله واقف است که مقبولیت عمومی در میان مردم بحرین ندارد و عدم مشارکت مردم در انتخابات اخیر این کشور موجب عصبانیت بیشتر آنها شده است.

وی افزود: آل خلیفه به جای اینکه به مردم احترام بگذارد و مشکلات ‌آنان را حل کند مردم را مورد ضرب و شتم قرار داده و دستگیر می‌کند این اقدامات آنان را به نابودی نزدیک‌تر می‌کند و نزد مردم بحرین منفورتر خواهد شد.

نایب‌رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس اظهار داشت: البته این اولین باری نیست که ماموران آل‌خلیفه دست به چنین جنایاتی می‌زنند و جنایات زیادی را طی سال‌های اخیر مرتکب شدند و حمله به منزل شیخ عیسی قاسم از جمله اقدامات خطرناک حکومت آل‌خلیفه است که پایه‌های حکومت آنان را متزلزل خواهد کرد.

غضنفرآبادی خاطرنشان کرد: متاسفانه ما شاهد هستیم که هیچ واکنشی از سوی سازمان‌ها و نهادهای بین‌المللی نسبت به این قبیل جنایات آل خلیفه صورت نمی‌گیرد و برخورد دوگانه این سازمان‌ها در بحث حقوق بشر در کشورهای مختلف مایه رسوایی آنها است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها