امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۱۹:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12888
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۸
تعداد بازدید: 111
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، منتقدان سینمایی از تاکاشی به عنوان یکی از کارگردانان افسانه‌ای ژاپن اسم می‌برند و می‌گویند ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، منتقدان سینمایی از تاکاشی به عنوان یکی از کارگردانان افسانه‌ای ژاپن اسم می‌برند و می‌گویند منتظر آماده شدن «بیگانه» برای نمایش عمومی هستند.

تام هاردی هم از این که برای بازی در نقش اصلی فیلم انگلیسی زبان این فیلم‌ساز مطرح(و محبوب منتقدان سینمایی) انتخاب شده، ابراز خشنودی می‌کند.

فیلم‌نامه اصیل غیراقتباسی «بیگانه» براساس طرحی از جان لینسون نوشته شده است. اندرو بالدوین نویسنده فیلم‌نامه این فیلم است.

قصه فیلم‌نامه حال و هوایی افسانه‌ای دارد و در دوران پس از پایان جنگ جهانی دوم در کشور ژاپن رخ می‌دهد. این قصه به تعریف قصه یک افسر نظامی سابق ارتش آمریکا می‌پردازد.

این افسر پس از پایان جنگ و شکست ارتش ژاپن در آن تصمیم ‌می‌گیرد در ژاپن اقامت و زندگی کند و به صورت یکی از افراد یاکوزای ژاپن در آید.

کلید فیلم‌برداری فیلم «بیگانه»- که اشاره به کاراکتر تام هاردی در قصه فیلم است- اوایل سال 2014 زده می‌شود. جان لینسون که فیلم براساس طرح او ساخته می‌شود، یکی از تهیه کنندگان اصلی این درام ضدجنگ است.

تام هاردی سال گذشته میلادی فیلم‌های «شوالیه تاریکیِ برمی‌خیزد» و «بی‌قانون» را روی پرده سینماها داشت، که در اولی در نقش کاراکتر منفی و خبیث قصه بازی می‌کرد.

رسانه‌های گروهی از این بازیگر 33 ساله به عنوان یکی از چهره‌های پرکار و فعال چند ماه اخیر دنیای سینما اسم برده‌اند. وی در یک ماه گذشته قرارداد بازی در حداقل 4 فیلم تازه سینمایی را امضا کرد.

در بین این فیلم ها«بچه 44» هم هست که قصه آن در کشور روسیه و در دوران حکومت وحشت و اختناق استالین اتفاق می‌افتد.

در قصه فیلم، تعدادی بچه کم سن و سال به شکل مشکوکی گم شده و دیگر هیچ خبری در آنها به دست نمی آید. کاراکتر تام هاردی در این قصه، یک افسر کاگ‌ب است که مأمور تحقیق پیرامون این موضوع مشکوک می‌شود.

نتیجه تحقیقات او چیزی است که چندان باب میل مسئولان رسمی نیست و به همین دلیل وی به سیبری تبعید می‌شود. اما این افسر -که حالا به تمام اعتقادات و باورهای گذشته خود شک کرده است - دست از تحقیق و تلاش برای کشف واقعیت برنمی‌دارد.

رسانه‌های گروهی در رابطه با فیلم‌های جدید تام هاردی می گویند وی این روزها به پروژه هایی علاقه مند شده که قصه هایی قدیمی و تاریخی دارند و در کشورهای مختلف جهان -و دور از آمریکا - اتفاق می افتند.
انتهای پیام/ ا
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها