امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۲۰:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 128885
تاریخ انتشار: ۶ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 68
محمد واحدی مسئول مرکز دانشجویی حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: متاسفانه در ...

محمد واحدی مسئول مرکز دانشجویی حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: متاسفانه در روزهای اخیر، نیروهای رژیم آل خلیفه به منزل «آیت‌الله شیخ عیسی قاسم» روحانی و عالم سرشناس بحرینی حمله کردند و با این رفتار وحشیانه خشم مسلمانان جهان را برانگیختند.

واحدی افزود: البته این اقدام از رژیمی دیکتاتور مآب و خون‌خواری مانند آل خلیفه بعید و دور از انتظار نبوده و نیست، نیروهای امنیتی پس از انتخابات پارلمانی و شهرداری که اکثریت قاطع ملت بحرین آن را تحریم کردند برای دومین بار به خانه آیت الله شیخ عیسی قاسم در الدراز یورش بردند و با هتک حرمت مرتکب جنایت و اهانت به نمادها و مقدسات اسلامی شدند که این نشانه عصبانیت و خشم آنها است.

وی تصریح کرد: بی‌شک حمله نیروهای آل‌خلیفه به منزل آیت‌الله شیخ عیسی قاسم به هدف، گرفتن انتقام شکست انتخابات اخیر بوده و بیانگر شکست دولت بحرین از لحاظ حزبی و سیاسی در مقابل انقلابیون و مردم است.

واحدی اظهار داشت: ما بی‌شک این اقدام وحشیانه را محکوم می‌کنیم و مسلما نظام سیاسی و امنیتی و حکومت بحرین، مسئول این حمله وحشیانه خواهد بود.

این فعال حقوق بشر گفت: رژیم جنایتکار آل خلیفه بارها و به کرات مرتکب نقض کنوانسیون‌های حقوق بشری و معاهده‌های بین المللی شده‌است، از سازمان ملل انتظار می‌رود در مقابل این جنایات موضع‌گیری کند.
انتهای پیام/
 
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها