امروز : چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 22
۱۸:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 128898
تاریخ انتشار: ۶ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 305
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از یزد، سردار سرلشگر یحیی رحیم‌صفوی، ظهر امروز در اجتماع بسیجیان استان یزد با تبریک هفته بسیج اظهار ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از یزد، سردار سرلشگر یحیی رحیم‌صفوی، ظهر امروز در اجتماع بسیجیان استان یزد با تبریک هفته بسیج اظهار داشت: بسیج باید نماد عدالت‌خواهی و روحیه ظلم‌ستیزی باشد و مردم‌داری و مردم‌یاری را سرلوحه کار خود قرار دهد.

وی با اشاره به کارنامه بسیج در عرصه‌های مختلف از جنگ تحمیلی گرفته تاکنون، عنوان کرد: بسیج در فعالیت‌های خود هم در دوران دفاع مقدس و هم در جنگ نرم دشمنان، خوش درخشیده و مایه مباهات ملت ایران است.

رحیم‌صفوی عنوان کرد: هفته بسیج نیز نماد همبستگی و انسجام اقشار مختلف مردم ایران است و امروز ماهیت بسیج و تفکر بسیج معمایی بزرگ برای آمریکا و رژیم صهیونیستی است.

وی از تفکر بسیج به عنوان الگویی راهگشا و سازنده برای ملت‌های آزادی‌خواه جهان یاد کرد و افزود: امروز بسیج که مولود تفکر و دوراندیشی امام راحل بود، به الگویی برای ملت‌های عراق، سوریه، لبنان و فلسطین تبدیل شده و علاوه بر آن کلید حل بسیاری از مشکلات و چالش‌های بزرگ است.

رحیم‌صفوی از بسیج به عنوان عامل همگرایی میان کشورهای اسلامی یاد کرد و افزود: از ظرفیت بسیج می‌توان برای نزدیک‌تر شدن کشورهای اسلامی به یکدیگر استفاده و کشورهای اسلامی را در برابر نظام سلطه بیدار و آگاه کرد.

وی همچنین تصریح کرد: نیروهای بسیجی باید با همفکری و همکاری بسیجیان جهان، راهکاری برای مقابله با گروه‌های تکفیری ارائه دهند و از فکر،‌ نرم‌افزار و برنامه‌های مختلف در این زمینه استفاده کنند.

مشاور عالی فرمانده کل قوا ادامه داد: تکفیری‌ها محصول سازمان‌های اطلاعاتی رژیم صهیونیستی، آمریکا و انگلیس هستند و جوانان به ویژه جوانان اهل سنت باید در مقابل تکفیری‌ها آگاه و هوشیارانه عمل کنند.

وی خاطرنشان کرد: یکی از اصلی‌ترین برنامه‌های تکفیری‌ها، گمراه کردن جوانان پرشور اهل سنت است و تلاش می‌کنند آنها را به گروه‌های فاسد و خارج از اسلام، به نام اسلام جذب کنند و این اصلی‌ترین هدف سازمان‌های به وجود آورنده تکفیری‌هاست.

رحیم‌صفوی تاکید کرد: سازمان‌های اطلاعاتی آمریکا، رژیم صهیونیستی و انگلیس می‌خواهند نفوذ سیاسی ایران در کشورهایی نظیر عراق، سوریه و لبنان را ضعیف کنند و اکنون نیز به دنبال طراحی توطئه‌های جدید هستند.

وی افزود: آنها اکنون طراحان توطئه‌ای بزرگ در مناطق شمال و مرکز آفریقا تا جنوب غربی آسیا هستند و به هدفی جز تجزیه برخی از کشورهای اسلامی را ندارند چنانکه سودان تجزیه و تضعیف شد.

سردار رحیم‌صفوی امروز به منظور شرکت در کنگره بزرگذاشت شهید سیدرضا پاکنژاد همچنین شرکت در اجتماع بزرگ 5 هزار نفری بسیجیان استان یزد به این استان سفر کرده است.

انتهای پیام/2464/صا40/پو3002

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار