امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۴:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 128923
تاریخ انتشار: ۷ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قم، در اطلاعیه جامعه مدرسین حوزه علمیه قم آمده است: براساس اخبار واصله، نیرو‌های امنیتی رژیم آل خلیفه ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قم، در اطلاعیه جامعه مدرسین حوزه علمیه قم آمده است: براساس اخبار واصله، نیرو‌های امنیتی رژیم آل خلیفه با یورش به منزل آیت الله شیخ عیسی قاسم، رهبر شیعیان بحرین ضمن ورود غیرقانونی، مرتکب خساراتی به خانه ایشان شده‌اند. البته چنین رفتارهای شنیع و وحشیانه‌ای از رژیمی که طی چند سال اخیر ده‌ها مسجد و حسینیه را با وقاحت تمام تخریب کرده و هزاران بحرینی بی‌گناه را بازداشت و شکنجه کرده و بسیاری از آنها را نیز به شهادت رسانده، دور از انتظار نبوده است.

در ادامه این بیانیه تصریح شده است: قطعاً چنین رفتاری برای دومین‌بار، نشان از اوج ضعف و ورشکستگی رژیم آل‌خلیفه دارد. عدم اقبال عمومی به انتخابات اخیر مجلس در این کشور و ادامه اعتراضات مردمی برای احقاق حقوق معنوی، سیاسی و اجتماعی، این رژیم را به چنین رفتارهایی وادار کرده است.

در بخش دیگری از این بیانیه تصریح شده است: جامعه مدرسین حوزه علمیه قم حمله به بیت این عالم برجسته را به شدت محکوم کرده و مردم مبارز و شجاع بحرین را به ادامه مبارزه ترغیب می‌کند به امید آنکه به زودی نتیجه جهاد و مقاومت خود را به دست آورند و شاهد پیروزی نهایی نهضت خود باشند.

انتهای پیام/2258/ش/ث3001

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار