امروز : پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 23
۰۵:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 128925
تاریخ انتشار: ۷ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قم، عبدالصمد مرفاوی بعد از اینکه در نیمه راه لیگ‌های دوازدهم و سیزدهم به ترتیب به‌عنوان جانشین یحیی

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قم، عبدالصمد مرفاوی بعد از اینکه در نیمه راه لیگ‌های دوازدهم و سیزدهم به ترتیب به‌عنوان جانشین یحیی گل‌محمدی در لیگ دوازدهم و محمد مایلی‌کهن در لیگ سیزدهم هدایت صبای قم را بر عهده گرفته بود حالا خودش در نیم فصل لیگ چهاردهم از صبای قم جدا شد و به تیم دیگری به نام پیکان تهران رفت.

در واقع اکنون که تیم‌های لیگ برتری و نماینده فوتبال استان قم یعنی تیم صبا در آستانه بازی حساس هفته نخست از دور برگشت چهاردهمین دوره مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور قرار دارد، امروز پنجشنبه ششم آذرماه روز پایانی همکاری عبدالصمد مرفاوی با تیم فوتبال صبای قم بود.

مرفاوی در مدت زمان حضورش در تیم فوتبال صبای قم که از آغاز مسابقات چهاردهمین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور تا هفته پانزدهم و پایانی نیم فصل این رقابت‌ها بود، با صبای قم 6 پیروزی، 5 تساوی و 4 باخت کسب کرد و صبای قم با هدایت این مربی رتبه ششم جدول را تا پایان نیم‌فصل به دست آورد.

این مربی خوزستانی که سومین فصل حضور نصفه و نیمه خود را در راس کادر فنی تیم فوتبال صبای قم سپری می‌کرد در لیگ‌ دوازدهم که جانشین یحیی گل‌محمدی شده بود در مدت 25 هفته هدایت صبا را بر عهده داشت و با صبای قم رتبه دهم لیگ برتر را کسب کرد.

مرفاوی در دوره سیزدهم مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور جام خلیج فارس به جای محمد مایلی‌کهن سرمربی اخراجی صبای قم در مدت 15 هفته صبا را هدایت کرد و در نهایت با نماینده فوتبال استان قم عنوان نهم لیگ سیزدهم را به‌دست آورد.

سرمربی صبای قم بعد از نتایج خوبی که در نیم فصل لیگ چهاردهم با این تیم گرفت صبا را فقط به بهانه مسائل و مشکلات مالی ترک کرد و بدین ترتیب به تیم فوتبال پیکان تهران رفت تا جانشین سرمربی اخراجی این تیم یعنی منصور ابراهیم‌زاده شود.

مرفاوی البته پیش از این یک بار دیگر سابقه جدایی غیرمنتظره و ناگهانی از تیم فوتبال صبای قم را بعد از بازی هفته هفتم فصل جاری مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور دارد اما در همان مقطع نیز مشکلات مالی را بهانه کرده بود تا اینکه بعد از هفته پانزدهم لیگ برتر و در آستانه شروع دور برگشت لیگ چهاردهم، پشت صبا را خالی کرد و سر از تیم فوتبال پیکان درآورد.

این مربی خوزستانی روز پنجم آذرماه ابتدا به سازمان لیگ فدراسیون فوتبال رفت و به بهانه اینکه تعهدات مالی باشگاه صبا محقق نشده فرم فسخ قرارداد با این باشگاه را پر کرد و سپس به هیئت فوتبال قم آمد و با همین اقدام همکاری خود را با باشگاه صبا تمام کرد تا اینکه امروز پنجشنبه ششم آذرماه با تیم پیکان تهران و مسئولین باشگاه پیکان برای همکاری در دور برگشت لیگ چهاردهم به توافق رسید.

انتهای پیام/78002/ک30/ث3001

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار