امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۵:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 128939
تاریخ انتشار: ۷ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 131
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از ارومیه سردار سرلشکر مصطفی ایزدی پیش از ظهر امروز در آیین تجلیل از 50 سال خدمات آیت‌الله غلامرضا حسنی ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از ارومیه سردار سرلشکر مصطفی ایزدی پیش از ظهر امروز در آیین تجلیل از 50 سال خدمات آیت‌الله غلامرضا حسنی اظهار داشت: آیت‌الله حسنی در سال‌هایی که انقلاب برای پیروزی نیاز به مردان قوی و مصمم داشت حضور فعالانه داشته و به عنوان نخستین روحانی بود که در راستای به پیروزی رسیدن انقلاب تلاش‌های خود را آغاز کرد.

وی با بیان اینکه وی یک شخصیت ماندگار است، تصریح کرد: آیت‌الله حسنی در سال‌های پس از پیروزی انقلاب نیز در دفاع از تمامیت ارضی و ارزش‌های انقلابی ثابت‌قدم بوده و از ارزش‌های انقلابی دفاع کرده‌اند.

ایزدی با بیان اینکه وی 50 سال خدمت صادقانه به نظام و مردم داشته، گفت: باید چنین شخصیت‌هایی به عنوان الگوی بزرگ برای جوانان معرفی شوند.

وی با اشاره به فعالیت‌های نظامی آیت‌الله حسنی، اعلام کرد: وی در زمان جنگ به آموزش نیروهای مسلح اقدام می‌کرد و در این زمینه نیز با موفقیت توانست 500 نفر از نیروهای مسلح را آموزش دهد.

معاون امور راهبردی ستاد کل نیروهای مسلح، آیت‌الله حسنی را مردی مبارز عنوان کرد و گفت: با وجود اینکه این مرد بزرگوار چندین مرتبه مورد ترور قرار گرفت ولی از اراده آهنین خود ‌در دفاع از انقلاب ‌کوتاه نیامد.

وی ولایت‌مداری را شاخصه بارز در اخلاق وی عنوان کرد و اظهار داشت: همین روحیه ولایت‌مداری آیت‌الله حسنی بود که توانست وی را به عنوان اسوه اخلاق و مردی بزرگ در بین ما نشان دهد.
انتهای پیام/61001/ش‌20/آ3004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها