امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۲:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 128966
تاریخ انتشار: ۷ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی جهاد دانشگاهی، حمیدرضا طیبی رئیس جهاد دانشگاهی با صدور حکمی «علی متقیان» را به‌ ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی جهاد دانشگاهی، حمیدرضا طیبی رئیس جهاد دانشگاهی با صدور حکمی «علی متقیان» را به‌ عنوان سرپرست خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منصوب کرد.
متن این حکم به شرح ذیل است:

نظر به سوابق و تجربیات ارزشمند، جنابعالی را به سمت «سرپرست خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)» منصوب می‌نمایم.

امید است با توکل به عنایات خدای متعال و بهره‌گیری از تمام توان و همکاری در ارتقای هر چه بیشتر و بهتر جایگاه رسانه فاخر «ایسنا» و خدمتگزاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی تحت رهبری‌های مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) و تبعیت از منویات و رهنمودهای معظم‌له از جمله حمایت از دولت، قرین توفیق باشید.

بدون تردید، رسانه مهم و تأثیرگذاری چون ایسنا، تحت هدایت‌های هیأت مدیره و بهره‌گیری از همکاری و اخذ نظر از مشاوران و جلب مساعدت دست‌اندرکاران و با همت تلاشگران و عزیزان آن خبرگزاری ارزشی، قادر است در مسیر پیشرفت و بالندگی میهن اسلامی و شکوفایی هر چه بیشتر انقلاب اسلامی در همه عرصه‌ها به ویژه در حوزه‌های فرهنگی و علم و فناوری، پشتیبان بسیار مناسبی برای کشور باشد.

برای نیل به این اهداف عالیه، حرکت بر مدار برنامه به منظور روزآمد نمودن سازمان ایسنا و بکارگیری همه امکانات و استفاده از همه ظرفیت‌های مرتبط موجود در جهاد دانشگاهی و ایسنا مورد اهتمام و توجه جنابعالی قرار گیرد.

به گزارش فارس، متقیان دانش‌آموخته تاریخ فرهنگ و تمدن اسلامی دانشگاه تهران و عضو هیأت علمی جهاد دانشگاهی است که در دوران خدمت خود مسئولیت‌هایی از قبیل دبیری هیأت امنای جهاد دانشگاهی، مدیرکل حوزه ریاست جهاد دانشگاهی، مدرس دانشگاه علم و فرهنگ، مدیرکل دفتر ارتباطات و فناوری معاونت علمی ریاست جمهوری، مدیرکل روابط عمومی بنیاد ملی نخبگان، مسئولیت دفتر گفتمان‌سازی و ارتباطات مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت، دبیری شورای عالی الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت و مشاور رسانه‌ای رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی و مدتی مدیرعاملی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) و راه‌اندازی خبرگزاری سیناپرس را در کارنامه خود دارد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها