امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۰۷:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 128974
تاریخ انتشار: ۷ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
به گزارش خبرنگار اعزامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به یزد، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی عصر امروز پنج‌شنبه در دومین روز سفر به استان ...

به گزارش خبرنگار اعزامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به یزد، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی عصر امروز پنج‌شنبه در دومین روز سفر به استان یزد از مجموعه فولاد و نورد محسن مهریز این استان بازدید کرد.
بر اساس این گزارش، فعالیت اقتصادی و تولیدی مالکان مجموعه فولاد و نورد محسن از سال 1369 با ورود به عرصه تولید آغاز شد و این مجموعه هم‌اکنون در زمینه تولید و صادرات حضور فعال دارد.
مجموعه تولیدی فولاد و نورد محسن در شهریور 91 پس از کسب مجوزهای قانونی با هدف تولید شمش آلیاژی با گرایش 80 درصد صادرات محصول عملیات اجرایی خود را آغاز کرد.
اشتغالزایی این طرح پس از تکمیل حدود 1700 نفر به صورت مستقیم پیش‌بینی شده و در حال حاضر با توجه به طی تمامی فرایندهای قانونی و کمیته‌های کارشناسی بانک عامل و نیز تصویب وام ارزی این شرکت توسط بانک عامل و ارسال قرارداد آن به صندوق توسعه ملی متأسفانه هنوز LC این طرح گشایش نشده و این شرکت جهت تکمیل و راه‌اندازی پروژه مذکور نیاز مبرم در محقق شدن این امر دارد.
توضیحات مربوط به مجتمع تولیدی فولاد و نورد محسن در جریان بازدید رئیس مجلس توسط یکی از مسئولان پروژه بیان شد و وی بر لزوم رفع این معضل تأکید کرد.
این مقام مسئول همچنین با اشاره به آغاز به کار پروژه فاضلاب مهریز تاکید کرد: این پروژه تاکنون 20 درصد پیشرفت داشته و توسط بخش خصوصی در حال انجام است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها