امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۵:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 128989
تاریخ انتشار: ۷ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
عبدالوحید فیاضی، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; و در پاسخ به ...

عبدالوحید فیاضی، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; و در پاسخ به این پرسش که «آخرین وضعیت برگزاری آزمون استخدامی مربیان پیش دبستانی در مجلس چگونه پیگیری می‌شود؟»، اظهار داشت: اگر آموزش و پرورش این قانون را اجرا نکرده باشد که اجرا نشده است تصمیم این بود تا به قوه قضائیه معرفی شوند.

فیاضی افزود: تعدادی از دوستان در مجلس استیضاح فانی وزیر آموزش و پرورش را امضا کرده بودند که حدود60 امضا در این خصوص جمع شده بود و اکنون این موضوع مطرح نشده است؛ شاید دلیل مطرح نشدن کنونی این موضوع عدم مشخص شدن وزیر پیشنهادی علوم است و اولویت این موضوع است، زیرا دو حوزه بزرگ آموزشی و علمی کشور هستند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اکنون در آموزش و پرورش احساس نگرانی می‌کنیم، خاطرنشان کرد: در حال حاضر آموزش و پرورش چابک نیست و آنگونه که باید حرکت آن منطبق با سند تحول بنیادین نیست.

وی تصریح کرد: نیروهایی که در آموزش و پرورش هستند نیروهای خوبی هستند، اما بعضاً آن توانمندی لازم را برای اجرای مأموریت‌های نهفته در سند تحول بنیادین ندارند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها