امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۸:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 128992
تاریخ انتشار: ۷ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
بخشعلی کامرانی، رئیس آموزش و پرورش شهرستان گرمی در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; و در پاسخ به این پرسش که «آیا ...

بخشعلی کامرانی، رئیس آموزش و پرورش شهرستان گرمی در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; و در پاسخ به این پرسش که «آیا بخاری نفتی یکی از مدارس منطقه گرمی در کلاس درس آتش گرفته است؟»، اظهار داشت: امروز و در مدرسه روستایی شهرستان گرمی در ساعت 11.05 که در زمان زنگ تفریح دانش‌آموزان بود، بخاری نفتی کاربراتوری مدرسه آتش گرفت.

وی افزود: این حادثه به علت شیطنت تعدادی از دانش‌آموزان که در زمان زنگ تفریح در کلاس درس حضور داشتند اتفاق افتاد که در نهایت هیچ حادثه‌ای برای هیچ دانش‌آموزی و حتی معلم مدرسه رخ نداده است.

کامرانی با بیان اینکه مدرسه شهید غیاثی درمانلو واقع در شهرستان گرمی 12 دانش‌آموز دارد، خاطرنشان کرد: این مدرسه از نوع دولتی روزانه است و بخاری استفاده شده در آن نفتی و کاربراتوری است.

رئیس آموزش و پرورش شهرستان گرمی در پاسخ به این پرسش که «گفته می‌شود معلم مدرسه برای نجات تعدادی از دانش‌آموزان دچار سوختگی شده است و آیا این موضوع را تأیید می‌کنید؟»، تصریح کرد: خیر، در این حادثه برای هیچ دانش‌آموز و معلمی اتفاقی رخ نداده است و مطرح کردن سوختگی معلم نوعی بزرگنمایی است.

به گزارش فارس، دبیرستان شهید غیاثی درمانلو در شهرستان گرمی واقع در استان اردبیل قرار دارد که گفته می‌شد در این حادثه معلم مدرسه برای نجات دانش‌آموزان مورد سوختگی قرار گرفته است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار