امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۱۵:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 128995
تاریخ انتشار: ۷ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 52
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، همزمان با شروع فصل سرد در شرق مدیترانه، «جان گت‌روتر» نماینده اتحادیه اروپا خواستار اقدام

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، همزمان با شروع فصل سرد در شرق مدیترانه، «جان گت‌روتر» نماینده اتحادیه اروپا خواستار اقدام دیپلماتیک فوری برای کاهش درد و رنج در نوار غزه شد.

«جان گت‌روتر» بر این باور است زمان برای بازسازی غزه رو به اتمام است به ویژه اینکه این منطقه نه تنها به سیمان و آجر برای بازسازی نیاز دارد، بلکه نیازمند تغییر سیاسی اساسی نیز هست.

به نوشته روزنامه «یدیعوت آحارونوت»، وی که در افتتاحیه نمایشگاه عکس جنگ غزه سخنرانی می‌کرد، گفت، از اینکه چه میزانی کار باید برای تحویل سریع کمک به 1.8 میلیون نفر مردم غزه انجام شود، آگاه است.

وی افزود، زمانی زیادی سپری شده بدون اینکه سیمان یا مصالح کافی برای بازسازی خانه‌ها، به دست فلسطینی‌ها برسد.

اما بر اساس این گزارش، بهانه رژیم صهیونیستی برای خودداری از ارسال مصالح و تجهیزات ساختمانی مثل آجر و آهن از اراضی اشغالی به غزه، نبود نظارت کافی بر این کالاهاست که آنها مدعی‌ هستند می‌تواند برای بازسازی تونل‌ها به کار رود.

گت‌روتر همچنین با اشاره به اختلافات فتح و حماس بر سر «دولت توافق ملی» گفت، مشکلات غزه چندگانه و پیچیده است اما مهمترین و نخستین آن، مشکل سیاسی است.

انتهای پیام/م

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها