امروز : سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 12
۰۵:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 128998
تاریخ انتشار: ۷ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «یوهنان دانینو» اعلام کرد مانع ورود اعضا کنست (پارلمان) رژیم صهیونیستی به مسجدالاقصی ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «یوهنان دانینو» اعلام کرد مانع ورود اعضا کنست (پارلمان) رژیم صهیونیستی به مسجدالاقصی خواهد شد.

به نوشته روزنامه «تایمز اسرائیل»، یوهنان دانینو چهارشنبه (روز گذشته) با خودداری از عذرخواهی کردن به خاطر سرزنش و انتقاد از نمایندگان پارلمان اسرائیل به خاطر بازدید از مسجدالاقصی و نیز به خاطر انتقاد از  «یهودا وینشتین» دادستان کل اسرائیل به دلیل صدور مجوز ورود این افراد به این مسجد مقدس، گفت، به اعضا کنست اجازه ورود به مسجدالاقصی را نمی‌دهد.

وی در این رابطه گفت، این کار وظیفه اوست که آن را تکرار خواهد کرد. دانینو بیان کرد رفتن نمایندگان کنست به مسجدالاقصی امنیت عمومی را به مخاطره می‌اندازد بنابراین اجازه چنین کاری را به آنها نمی‌دهد.

این پلیس رژیم صهیونیستی تاکید کرد، هدف نمایندگان پارلمان متشنج کردن اوضاع از طریق سخن گفتن درباره تغییر قانون در مسجدالاقصی است (آزاد شدن بازدید یهودیان از این مکان)، اما مسلمانان آن را به عنوان تغییر بافت این مسجد تلقی می‌کنند.

پیش از این، «یولی ادلشتین» رئیس پارلمان اسرائیل در نامه‌ای به «اسحاق آهارونوویچ» وزیر امنیت عمومی رژیم صهیونیستی، از سخنان و اقدامات دانینو انتقاد کرده بود.

انتهای پیام/ص

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار